۲۹ خرداد ۱۴۰۳

حضور کانون کارگزاران بورس در نمایشگاه۲۰۲۳ KISHINVEX

۲۱ آبان ۱۴۰۲

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور ۲۰۲۳ KISHINVEX از ۱۵ الی 18 آبان و با حضور مدیران ارکان بازارسرمایه در محل دایمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد.
نمایشگاه ۲۰۲۳ KISHINVEX

دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک، بیمه و خصوصی‌سازی و پانزدهمین نمایشگاه معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری کشور ۲۰۲۳ KISHINVEX از ۱۵ الی ۱۸ آبان و با حضور مدیران ارکان بازارسرمایه در محل دایمی برگزاری نمایشگاه‌های بین‌المللی جزیره کیش برگزار شد.

به گزارش بازارسهام نیور به نقل از روابط عمومی کانون کارگزاران بورس، در نمایشگاه ۲۰۲۳ KISHINVEX که شرکت‌های داخلی و بین‌المللی شامل شرکت‌های ارکان بازارسرمایه، کانون‌ها، برخی شرکت های کارگزاری، بانک و بیمه‌ای حضور داشتند، شرکت‌کنندگان دستاوردها و فعالیت‌های یک سال گذشته خود را مورد بررسی قرار داده و در خصوص مسایل حول محور سرمایه‌گذاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

برگزاری نشست‌ها و همایش‌های تخصصی، معرفی دستاوردهای ارکان بازار سرمایه از جمله کانون کارگزاران بورس یکی دیگر از دیگر فعالیت‌های این نمایشگاه بود.

شایان ذکر است، این رویداد به عنوان یکی از بزرگترین رویدادهای اقتصادی کشور طی سالیان گذشته با حمایت و مشارکت نهادها، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و خصوصی فعال در زیست ‌بوم بازار‌سرمایه و سرمایه‌گذاری کشور به محلی جهت ارائه تصویری کامل از قابلیت‌ها، ظرفیت‌ها و شرایط کلان اقتصادی کشور، تقارن و تبادل اطلاعات فعالان اقتصادی کشور و ایجاد زمینه‌های تحول در مسیر توسعه اقتصادی کشور تبدیل شده است.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x