۲ تیر ۱۴۰۳

مدیرعامل گروه مالی صبا تأمین اعلام کرد:

انتقال نماد صبا از تابلوی فرابورس به بورس 

۲۸ آبان ۱۴۰۲

مدیرعامل گروه مالی صباتأمین از قطعی شدن انتقال نماد این شرکت از فرابورس به بازار بورس خبر داد و ابراز امیدواری کرد این مهم در نیمه اول آذرماه سال جاری به سرانجام برسد. 
گروه مالی صبا تأمین

مدیرعامل گروه مالی صبا تأمین از قطعی شدن انتقال نماد این شرکت از فرابورس به بازار بورس خبر داد و ابراز امیدواری کرد این مهم در نیمه اول آذرماه سال جاری به سرانجام برسد. 

 به گزارش بازارسهام نیوز، میرطاهر این اقدام را گامی دیگر در ادامه مسیر تحولی گروه مالی صبا دانست و افزود: اصلی‌ترین استراتژی شرکت طی دو سال اخیر، حرکت به سمت یک پرتفوی سودمحور بوده است که رشد سهم درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها، شامل درآمد سود سهام و درآمد سود تضمین شده، از ۳۹ درصد در سال مالی منتهی به ۱۴۰۰/۰۲/۳۱ به ۷۳ درصد در سال مال منتهی به ۱۴۰۲/۰۲/۳۱ گواه این مدعا است.

وی ادامه داد: همچنین درآمد حاصل از سرمایه‌گذاری‌ها در ۵ ماه نخست سال مالی جاری شرکت (منتهی به مهر ماه) نسبت به مدت مشابه سال قبل نزدیک به ۴۲ درصد رشد داشته است که از تداوم این روند حکایت دارد؛ به ویژه آنکه عملکرد شش‌ماهه تمام شرکت‌های فرعی گروه مالی صبا تأمین فراتر از بودجه بوده است و بر اساس ارزیابی‌های اولیه عملکرد گروه مالی صباتأمین نیز در پایان دوره شش‌ماهه فراتر از بودجه مصوب این شرکت خواهد بود.

 

 

بیشتر بخوانید:

“وتعاون” در مسیر صعود

عملکرد “پترول” در مهرماه

کاهش ۹۰ درصدی درآمدزایی “غنوش”

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x