۱ مرداد ۱۴۰۳

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر خبرداد:

ضمانت سود ۲۵ درصدی برای سهامداران غدیر

۷ آبان ۱۴۰۲

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر گفت: گروه مالی غدیر آمادگی دارد از طریق انتشار اوراق بیمه سهام سود ۲۵ درصد را برای سهامداران تضمین کند.
گروه سرمایه‌گذاری غدیر

مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر گفت: گروه مالی غدیر آمادگی دارد از طریق انتشار اوراق بیمه سهام سود ۲۵ درصد را برای سهامداران تضمین کند.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از سنا، مهدی عبوری، مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری غدیر با اشاره به اینکه توجه به اوراق بیمه سهام یک راهکار مهم در بازار سرمایه است، گفت: این گروه آمادگی دارد از طریق انتشار اوراق بیمه سهام سود ۲۵ درصد را برای سهامداران غدیر تضمین کند.

وی با بیان‌اینکه گروه سرمایه‌گذاری غدیر به عنوان یک هلدینگ چند رشته‌ای در زمره نهادهای مالی و ناشر ثبت شده نزد سازمان، تلاش می‌کند با سرمایه‌گذاری در اوراق بهادار نقش مهم و ویژه‌ای در بازار سرمایه ایفا کند، اظهار داشت: در این راستا گروه سرمایه‌گذاری غدیر به همراه نهادهای مالی تابعه خود به صورت فعالانه در بازار سرمایه ایفای نقش می‌کند و این حضور به خصوص در مورد شرکت‌های تابعه گروه و با توجه به اطمینان از سودآوری شرکت‌های مزبور و همچنین حمایت از سهامداران خرد به صورت ویژه و با جدیت پیگیری می‌شود.

وی گفت: این موضوع یک ضرورت راهبردی در گروه سرمایه‌گذاریِ غدیر است و این مجموعه در روزهای آینده نسبت به حمایت از سهام زیرمجموعه‌های این گروه ورود جدی خواهد داشت و از ارزندگی سهام خود دفاع می‌کند.

عبوری با اشاره به اهمیت ایجاد اعتماد از وضعیت بنیادی سهام شرکت‌های زیرمجموعه گروه غدیر، توجه به اوراق بیمه سهام را به عنوان یک راهکار مهم در بازار سرمایه برشمرد و خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه بیمه سهام یکی از ابزارهای اثر بخش در رونق معاملات و حفظ اطمینان بخشی از ارزندگی سهام است، در روزهای آینده اقدامات لازم برای بهره‌گیری از این ابزار صورت خواهد گرفت.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x