۸ خرداد ۱۴۰۳

نمایش محصولات گروه بهمن در قُطر ایران

۵ آذر ۱۴۰۲

گروه بهمن محصولات خود را از زاهدان تا ارومیه نمایش می‌دهد.
گروه بهمن

گروه بهمن محصولات خود را از زاهدان تا ارومیه نمایش می‌دهد.

به گزارش بازارسهام نیوز، گروه بهمن محصولات خود را از زاهدان تا ارومیه نمایش می‌دهد. این گروه خودروساز با برگزاری همزمان دو نمایشگاه در زاهدان و ارومیه، رویدادی به وسعت قُطر کشور ایران برگزار می‌کند. این گروه در این نمایشگاه‌ها با محصولات سواری، تجاری، موتورسیکلت و شهری خود حضور پیدا می‌کند.

بهمن به نمایشگاه ارومیه می‌رود

بهمن موتور در دسته خودرو‌های سواری با سدان ریسپکت، SUV دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ، وانت کاپرا ۲ حضور پیدا می‌کند. خودروی آفرود G۹ نیز در ارومیه در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

در این نمایشگاه ارومیه برای اولین بار میزبان کشنده بایک X۹ با ۵۶۰ اسب بخار خواهد بود.

اما سبد محصولات تجاری بهمن به یک کشنده محدود نمی‌شود و کشنده FAW۴۶۰ از شرکت سیبا موتور و همچنین کشنده امپاور BD۵۰۰ و کامیون کمپرسی BD۳۰۰ حضور پیدا می‌کند.

نمایشگاه ارومیه میزبان خودرو‌های وارداتی BMCARS نیز خواهد بود. این نمایشگاه برای اولین بار میزبان برند BMCARS می‌شود. این شرکت با خودرو‌های بستیون T۷۷ و هونگچی H۵ و E۵ و خودروی تمام برقی هونگچی E-QM۵ به ارومیه می‌رود. این محصولات پیش از این در اصفهان در معرض دید علاقمندان قرار گرفت که با استقبال گرم مخاطبان روبرو شد.

هفتمین نمایشگاه خودرو ارومیه از ۷ تا ۱۰ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر از ساعت ۱۷ تا ۲۲ میزبان برگزار می‌شود و کارشناسان گروه بهمن آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان گرامی هستند.

گروه بهمن برای اولین بار در سرزمین خورشید

کاروان بهمن موتور در نمایشگاه زاهدان در دسته خودرو‌های سواری شامل سدان ریسپکت، SUV دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ، وانت کاپرا ۲ و آفرود G۹ می‌رود.

به همین ترتیب در حوزه خودرو‌های تجاری شرکت سیباموتور کشنده فاو ۴۶۰ و شرکت بهمن دیزل BD۵۰۰ و فورس ۱۲ تن را در زاهدان در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد. ایران دوچرخ نیز با معرفی موتورسیکلت‌های برقی و بنزینی خود کاروان گروه بهمن را کامل می‌کند. محصولات ایران دوچرخ به دلیل تنوع مورد توجه گروه‌های مختلف اعم از سالمند و جوان قرار می‌گیرد.

یازدهمین نمایشگاه خودرو زاهدان از هفتم تا دهم آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر از ساعت ۱۵ لغایت ۲۱ برگزار می‌شود.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

«بازار نوآفرین» در فرابورس راه‌اندازی شد

 

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x