۱ مرداد ۱۴۰۳

کد مورس همستر ۲ تیر | چگونه کد مورس را وارد کنیم؟

۲ تیر ۱۴۰۳

امروز شنبه ۲ تیر ماه ۱۴۰۳ پانزدهمین کد مورس بازی Hamster Kombat کشف و ارائه شد و بازی کنندگان می‌توانند همین الان نسبت به دریافت پاداش یک میلیون سکه‌ای آن اقدام کنند.

به گزارش بازار سهام نیوز، بازی همستر کامبت با کاربران بی شمار، از یک سرگرمی صرف فراتر رفته و گفته می شود که به زودی به درآمدزایی برای مخاطبانش تبدیل می شود. در این بین چند روزی است که طراحان بازی همستر کامبو، کد مورس  را راه انداخته اند.

کد مورس همستر ۲ تیر

کد مورس یا رمز امروز ۲ تیر همستر کامبت کلیدواژه FARM است که می‌توانید مطابق راهنمای زیر آن را وارد کنید.

F (..-.) 
A (.-) 
R (.-.) 
M (–)

کد مورس چیست؟

کد مورس یک روش قدیمی برای انتقال پیام است که در آن به جای حروف از یک رشته متشکل از نشانه‌های بلند و کوتاه (ـ و ) استفاده می‌شود. این روش انتقال پیام در گذشته برای ارتباط از طریق تلگراف نیز کاربرد داشت. تصویر زیر راهنمای کامل حروف الفبای انگلیسی بر اساس کد مورس است. با کمک این راهنما، فقط با دانستن رمز هر روز همستر می‌توانید آن را در بازی وارد کنید.

برای واردکردن کد مورس همستر چقدر زمان داریم؟

کد مورس همستر کامبت به‌صورت روزانه تغییر می‌کنند. برای وارد کردن هر رمز همستر کامبت ۲۴ ساعت فرصت دارید و پس از انتشار کد جدید، کد قبلی منقضی خواهد شد؛ یعنی ربات بازی دیگر آن را از شما نمی‌پذیرد.

کد مورس همستر کامبت را از کجا پیدا کنیم؟

کد مورس یا رمز روزانه همستر کامبت هر شب ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران تغییر می‌کند. کلمه مربوط به رمز هر روز، اغلب یکی از واژه‌های مرتبط با بازی همستر کامبت یا دنیای ارزهای دیجیتال است که حدس‌زدن آن چندان دشوار نیست. با این حال، می‌توانید با مراجعه به همین سایت بازار سهام نیوز از کد مورس با خبر شوید.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x