۲ تیر ۱۴۰۳

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر:

“کتوسعه” به بخش فلزات ورود می‌کند

۴ آذر ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر گفت: در حال مذاکره و رایزنی با چندین شرکت هستیم که در بخش فلزی نیز به محدوده‌های فلزی شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر ورود کنیم.
کتوسعه

مدیرعامل شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر گفت: در حال مذاکره و رایزنی با چندین شرکت هستیم که در بخش فلزی نیز به محدوده‌های فلزی شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر ورود کنیم.

به گزارش بازارسهام نیوز، علی سلگی، مدیرعامل شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر، با اشاره به اقدامات مثبت پس از ورود به بازار سرمایه اظهار کرد: شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر پس از اینکه در سال ۱۴۰۲ وارد بازار سرمایه شد، با استقبال کم نظیری مواجه و صف خرید چند میلیون نفری تشکیل شد که این موضوع در طول دو، سه سال گذشته بی نظیر بود. اقبال خوب سهامداران از ” کتوسعه” و همچنین رشد قیمت سهام بی نظیر بود. سهام “کتوسعه” با قیمت پایه ۲۴۰۰ تومان وارد بازار سرمایه شد و پس از گذشت حدود دو ماه به بیش از ۳ هزار تومان رسید.

وی ادامه داد: شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر، اولین شرکت بورسی ایران است که در حوزه سنگ فعالیت می‌کند. پس از عرضه “کتوسعه” بازخورد‌های خوبی از فعالان بازار سرمایه و سرمایه گذاران داشتیم که تمایل به ورود بازار معادن و صنایع معدنی کشور در حوزه سنگ به بازار سرمایه داشتند و از ما خواستند که با شرکت‌های دیگر مشارکت داشته باشیم.

سلگی بیان کرد: از طرف دیگر با ورود به بازار سرمایه پلتفرم‌های داخلی شرکت ارتقا پیدا کرده و اقدامات مختلفی که این شرکت را بتواند در مسیر تعالی و پیشرفت قرار دهد، صورت گرفته است. از جلمه این اقدامات، پلتفرم‌های مربوط به هوشمندسازی است که درآن از فناوری نسل ۴ و ۵ استفاده می‌شود. همچنین، تغییر ساختار در شرکت اتفاق افتاده و شرکت به سمت ساختار هلدینگی پیش می‌رود که به زودی با تاسیس شرکت‌های جدیدی، زیرمجموعه‌های خود را گسترش خواهد داد.

وی خاطرنشان کرد: توسعه فعالیت در حوزه سنگ یکی دیگر از اقداماتی بود که به موازات ورود به بازار سرمایه در داخل سیستم اتفاق افتاده است.

مدیرعامل “کتوسعه” درخصوص طرح‌های توسعه‌ای این شرکت گفت: یکی از مهمترین اخبار خوب و دلگرم کننده برای آینده، نه تنها کوتاه مدت بلکه بلندمدت شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر؛ ورود به بخش فلزی در حوزه معادن خواهد بود. در حال مذاکره و رایزنی با چندین شرکت هستیم که در بخش فلزی نیز به محدوده‌های فلزی شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر ورود کنیم و به زودی خبر‌های خوبی را به اطلاع سهامداران خواهیم رساند.

منبع: بورس نیوز

 

 

بیشتر بخوانید:

آغاز بازارگردانی “ثجنوب” و “سمایه” در بازارهای فرابورس

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x