۲۴ خرداد ۱۴۰۳

عملکرد “پترول” در مهرماه

۲۸ آبان ۱۴۰۲

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس موفق به ثبت ارزش بازار پرتفوی بورسی ۱۷ هزار و ۳۷۰ میلیاردی در مهرماه شده است.
پترول

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس موفق به ثبت ارزش بازار پرتفوی بورسی ۱۷ هزار و ۳۷۰ میلیاردی در مهرماه شده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس با سرمایه ثبت شده ۱۰ هزار میلیاردتومانی و ارزش بازار حدود ۲۰ هزار میلیارد تومانی؛ در آخرین گزارش عملکرد ماهانه منتهی به مهرماه؛ از ثبت ارزش بازار پرتفوی بورسی ۱۷ هزار و ۳۷۰ میلیاردی خود خبر داده است.

پترول

این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته خود با رشد ۱۵ درصدی همراه بوده است، هرچند صورت‌وضعیت پرتفوی شرکت‌های بورسی این شرکت نسبت به شهریورماه سال جاری کاهش ۵ درصدی داشته است.

جمع بهای تمام شده سرمایه گذاری‌های “پترول” نیز با رشد یک هزار و ۲۴۶ میلیارد تومانی، معادل ۲۷ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته خود داشته است و نسبت به شهریورماه سال جاری نیز تغییراتی نداشته است.

پترول

شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی خلیج‌فارس بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که خارج از بازار سرمایه حضور داشتند.

میزان سرمایه‌گذاری “پترول” در شرکت‌های خارج از بورس برابر با ۴ هزار و ۳۶۰ و شرکت‌های پذیرفته شده در بورس یک هزار و ۵۳۳ میلیارد تومان بوده است.

پترول

عمده سرمایه‌گذاری “پترول” در شرکت‌‎های غیربورسی مربوط به بخش مواد و محصولات شیمیایی به مبلغ ۳ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومان بوده است. سرمایه گذاری‌های “پترول” در شرکت‌های بورسی مربوط به بخش محصولات شیمیایی می‌باشد.

منبع: بورس نیوز

 

 

بیشتر بخوانید:

کاهش ۹۰ درصدی درآمدزایی “غنوش”

 

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x