۲ تیر ۱۴۰۳

بانک اقتصاد نوین رقم زد؛

رشد ۱۰۱ درصدی “ونوین” نسبت به‌دوره مشابه سال گذشته

۷ دی ۱۴۰۲

میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین در آذرماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۲۰ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۱۰۱ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.
ونوین
میزان درآمدی که بانک اقتصاد نوین در آذرماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۲۰ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۱۰۱ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد.

به گزارش بازارسهام نیوز، بانک اقتصاد نوین با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۴۳ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۸ هزار و ۵۶۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.

ونوین

بانک اقتصاد نوین در نهمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۳ هزار و ۸۷۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در آذرماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۲۰ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۱۰۱ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۵۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

ونوین

عمده‌ترین درآمد “ونوین”

عمده‌ترین درآمد “ونوین” در آذرماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۲ هزار و ۶۲۷ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک اقتصاد نوین از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۶۸ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در آذرماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «خرید دین» و «مشارکت مدنی» با ۶۴۷ و ۳۴۹ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۱۷ و ۹ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

ونوین

بانک اقتصاد نوین در آذرماه سال ۱۴۰۲ به سپرده‌های سرمایه‌گذاری خود ۲ هزار و ۴۸۸ میلیارد تومان سود پرداخت کرده که نسبت به ماه گذشته، با افزایش ۱۶ میلیاردتومانی همراه بوده است. پرهزینه‌ترین بخش از سپرده‌گذاری‌های ” ونوین” در آذرماه مربوط به سپرده‌های بلندمدت یک و دو‌ساله است.

ونوین

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x