۸ خرداد ۱۴۰۳

تحقق رشد ۱۵۴ درصدی ارزش بازار پرتفوی بورسی “وصنعت”

۱۵ آذر ۱۴۰۲

"وصنعت" در مقایسه با آبان‌ماه دوره مشابه گذشته بیش از ۱۵۴ درصد رشد در میزان ارزش بازار پرتفوی بورسی خود داشته است و همچنین بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های این شرکت نیز با ۳ درصد افزایش در مقایسه با سال مالی گذشته همراه بوده است.
وصنعت

“وصنعت” در مقایسه با آبان‌ماه دوره مشابه گذشته بیش از ۱۵۴ درصد رشد در میزان ارزش بازار پرتفوی بورسی خود داشته است و همچنین بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های این شرکت نیز با ۳ درصد افزایش در مقایسه با سال مالی گذشته همراه بوده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت با سرمایه ثبت شده یک هزار و ۸۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳ هزار و ۴۰۰ میلیاردتومانی، در آخرین گزارش عملکرد ماهانه منتهی به آبان‌ماه از ارزش بازار پرتفوی بورسی ۲ هزار و ۴۰۳ میلیاردتومانی خود خبر داده است.

وصنعت

 “وصنعت” در مقایسه با آبان‌ماه دوره مشابه گذشته بیش از ۱۵۴ درصد رشد در میزان ارزش بازار پرتفوی بورسی خود داشته است، هرچند گفتنی است این میزان نسبت به مهرماه ۳ درصد کاهش داشته است.

بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های این شرکت نیز با ۳ درصد افزایش در مقایسه با سال مالی گذشته همراه بوده است.

وصنعت

۵۳ درصد از حجم سرمایه‌گذاری‌های “وصنعت” به شرکت‌های بورسی اختصاص داده شده است

سبد سرمایه‌گذاری‌های “وصنعت” متشکل از شرکت‌های پذیرفته شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار و شرکت‌های غیربورسی است که دراین‌بین حجم عمده را شرکت‌های بورسی به خود اختصاص داده است. شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت به بهای تمام شده یک هزار و ۷۶۶ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری در این بخش، ۵۳ درصد از حجم سرمایه‌گذاری‌های خود را به شرکت‌های بورسی اختصاص داده است.

وصنعت

اگر به بهای تمام شده جمع سرمایه‌گذاری‌های “وصنعت” توجه کنیم؛ درمیابیم که واسطه‌گری‌های مالی و پولی، صندوق‌های سرمایه‌گذاری قابل‌معامله بیشترین حجم از این مقدار را به خود اختصاص داده‌اند که به ترتیب بهای تمام شده آن‌ها ۷۲۲ میلیارد تومان و ۸۰۲ میلیارد تومان است.

وصنعت

گفتنی است باقی سرمایه‌گذاری‌های شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنعت و تجارت که قبل‌تر به آن اشاره شد، جایگاه سوم را در این تقسیم‌بندی داراست و سرمایه‌گذاری در شرکت‌های چندرشته‌ای صنعتی به مبلغ ۳۵۷ میلیارد تومان از مهم‌ترین بخش‌های این شرکت محسوب می‌شوند.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

فروش “دانا” در ۴ رشته افت کرد

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x