۸ خرداد ۱۴۰۳

مدیر عامل گروه مالی سپهر صادرات اعلام کرد:

پایان موفقیت‌آمیز افزایش سرمایه “وسپهر”

۸ آذر ۱۴۰۲

مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات با تشکر از سهامداران از پایان موفقیت آمیز مراحل افزایش سرمایه وسپهر خبر داد.
وسپهر

مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات با تشکر از سهامداران از پایان موفقیت آمیز مراحل افزایش سرمایه وسپهر خبر داد.

به گزارش بازارسهام نیوز، جواد وکیلی با عنوان مطلب فوق افزود: با ثبت آگهی و تکمیل مراحل مربوطه به سپرده‌گذاری و اضافه شدن سهام به سبد سهامداران عملاً افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی وسپهر با موفقیت به نقطه پایانی رسید.

وی در خصوص صف فروش سهام در روز جاری (۰۷/۰۹/۱۴۰۲) نیز تصریح کرد: این اتفاق در فرآیند افزایش سرمایه‌ها معمول است و عموماً در روز‌های ابتدای پس از اضافه شدن سهام به سبد افراد بعضاً برخی از سهامداران که نیاز به نقدینگی دارند یا قصد شناسایی سود دارند نسبت به فروش سهم خود اقدام می‌نمایند و در نتیجه شاهد صف فروش هستیم.

صف فروش سهام وسپهر جمع آوری شد

مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات اضافه کرد: امروز با حمایت سهامدار عمده و اقدامات بازارگردان و سایر سهامداران حقیقی و حقوقی صف فروش سهام وسپهر جمع آوری شد و وظیفه خود میدانم از همه ذی نفعان که امروز از #وسپهر حمایت کردند تشکر کنم.

مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات در پایان گفت: با توجه به اذعان اکثر کارشناسان به ارزندگی سهم وسپهر و همچنین تلاش شرکت و سهامدار عمده (بانک صادرات ایران) بر تداوم حمایت از این سهم امیدواریم با تحقق برنامه‌های توسعه محور در مجموعه این شرکت سرمایه گذاری، شاهد رشد خوبی در سود خالص شرکت باشیم.

شایان ذکر است، افزایش سرمایه شرکت سرمایه گذاری گروه مالی سپهر صادرات سرمایه شرکت به میزان ۱۵۰ درصد و از مبلغ ۳۰,۰۰۰ میلیارد ریال به‌مبلغ ۷۵,۰۰۰ میلیارد ریال از محل مطالبات و آورده نقدی سهامداران پس از طی مراحل مختلف قانونی با موفقیت پایان یافت و به ثبت رسید.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x