۲ تیر ۱۴۰۳

“وبصادر” در مسیر رشد

۲۲ آبان ۱۴۰۲

از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بانک صادرات در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.
فروش اموال مازاد

از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بانک صادرات در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

به گزارش بازارسهام نیوز، بانک صادرات با سرمایه ثبت شده ۱۷ هزار و ۵۳۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۵ هزار و ۱۲۳ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به شهریورماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.

افزایش درآمد تجمیعی بانک صادرات

بانک صادرات در هفتمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۴ هزار و ۷۸۰ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در مهرماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد افزایش را نسبت به ماه گذشته و ۵۳ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

عمده‌ترین درآمد “وبصادر” در مهرماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با یک هزار و ۷۰۵ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک صادرات از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۳۶ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در مهرماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «خرید دین» و «فروش اقساطی» با یک هزار و ۹۶ میلیارد تومان و ۶۳۸ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۲۳ و ۱۳ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

بانک صادرات در مهرماه سال ۱۴۰۲ به سپرده‌های سرمایه‌گذاری خود ۴ هزار و ۱۶۸ میلیارد تومان سود پرداخت کرده که نسبت به ماه گذشته، با افزایش ۱۴۸ میلیاردتومانی همراه بوده است. پرهزینه‌ترین بخش از سپرده‌گذاری‌های ” وبصادر” در مهرماه مربوط به گواهی سپرده ویژه سرمایه گذاری عام و سپرده‌های بلند مدت سه ساله است.

وبصادر

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x