۲ تیر ۱۴۰۳

مدیرعامل شرکت پخش رازی خبر داد:

هدف‌گذاری فروش ۱۸هزار میلیاردتومانی “رازی” برای سال مالی پیش‌رو

۱۰ دی ۱۴۰۲

مدیرعامل پخش رازی گفت: با آسیب‌شناسی‌های به عمل آمده و همچنین با برنامه‌ریزی‌های مدون، فروش ۱۸ هزار میلیارد تومانی در سال مالی پیش‌رو برای پخش رازی پیش‌بینی شده است.

مدیرعامل پخش رازی گفت: با آسیب‌شناسی‌های به عمل آمده و همچنین با برنامه‌ریزی‌های مدون، فروش ۱۸ هزار میلیارد تومانی در سال مالی پیش‌رو برای پخش رازی پیش‌بینی شده است.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، محمدرضا مرادی در همایش سالانه فروش و بازرگانی شرکت پخش رازی با تشریح اقدامات، عملکرد، اهداف، برنامه‌ها و چالش‌های این شرکت اظهار داشت: در ۹ ماهه امسال بیش از ۸ هزار میلیارد تومان فروش داشته‌ایم و تا پایان سال سعی خواهیم کرد به هدف ۱۲ هزار میلیارد تومان فروش دست پیدا کنیم.

وی تاکید کرد: اما هدف فروش پخش رازی در سال مالی آینده ۱۸ هزار میلیارد تومان است که نهایت تلاش خود را به کار خواهیم بست تا این هدف مهم تحقق پیدا کند.

مدیرعامل شرکت پخش رازی با اشاره به چالش‌های پیش روی صنعت دارو کشور ادامه داد: موضوع نقدینگی، تسهیلات بانک‌ها، مشکلات وصول مطالبات از مراکز درمانی دولتی، نحوه قیمت‌گذاری دارو، تعدد رقبا و مشکلات متعدد داروخانه‌ها بخشی از چالش‌های صنعت دارو کشور است.

وی با اشاره به بررسی ۱۰ شرکت برتر بازار جهانی و امریکا، تصریح کرد: مشاهده می‌شود در این لیست سه شرکت بزرگ که در زمینه توزیع دارویی نیز فعالیت می‌کنند، سرویس‌ها و خدمات متعددی را در طول زنجیره ارزش محصولات سلامت محور ارائه می‌نمایند. پس ما نیز می‌توانیم با برنامه‌ریزی درست و بهره‌گیری از امکانات و دانش روز و پتانسیل‌های موجود، پخش رازی را به جایگاه مناسب و برتر در اقتصاد کشور برسانیم.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x