۲۹ خرداد ۱۴۰۳

“سمگا” ۶۴ درصد سهام می‌خرد

۳۰ آبان ۱۴۰۲

هیئت مدیره گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی (سمگا) در راستای بهبود کیفی زنجیره هتلداری این شرکت، خرید ۶۴ درصد از سهام شرکت گروه هتل‌های بین المللی رکسان را تصویب کرد.
هتل‌های بین‌المللی رکسان

هیئت مدیره گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی (سمگا) در راستای بهبود کیفی زنجیره هتلداری این شرکت، خرید ۶۴ درصد از سهام شرکت گروه هتل‌های بین المللی رکسان را تصویب کرد.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از گروه مالی گردشگری، یکی از اهم ماموریت‌ها و اهداف اصلی گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی (سمگا)، فعالیت در صنعت هتلداری و به طور ویژه برخورداری از تعداد اتاق بیشتر در جهت تکمیل و بهبود کیفی زنجیره هتلداری این شرکت است.

هئیت مدیره شرکت سمگا در این راستا، به بررسی گزارش کارشناسان رسمی دادگستری مختوم به گزارش ارزیابی سهام توسط سید محمد حجازی به شماره الف.م.۰۷۳۰ مورخ ۱۴۰۲٫۰۷٫۳۰ به ارزش هر سهم ۵٫۷۵۱ ریال و جمع کل ۱۰٫۹۹۰٫۱۶۱ میلیون ریال به انضمام مطالبات فروشندگان (۱٫۰۷۹٫۰۶۵ میلیون ریال) پرداخت و پیشنهاد خرید ۶۴ درصد سهام شرکت گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان را مورد تصویب قرار داد.

«سمگا» این حجم از سهام گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان را از شرکت‌های تجارت اندیشه فروزان، نوین تجارت تندیس زاگرس و سینا تجارت بامداد البرز، براساس ارزیابی سهام به صورت نقد و اقساط و با پرداخت حداکثر ۱۰ درصد همزمان با امضاء قرارداد، می‌خرد.

بر این اساس، ورود سمگا به مقوله سهامداری شرکت گروه هتل‌های بین المللی رکسان، علاوه بر تولید ثروت برای سهامداران سمگا و متنوع‌سازی سبد سرمایه‌گذاری، هتل ۴ ستاره رمیس واقع در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مالک ۱۹۶ تخت، هتل ۵ ستاره رکسان واقع در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) مالک ۲۹۶ تخت و هتل ۵ ستاره رکسان کربلا واقع در شهر کربلا مالک ۸۵۳ تخت را به سبد دارایی‌های هتلی این شرکت اضافه خواهد کرد.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x