۱ مرداد ۱۴۰۳

با توجه به استقبال گسترده سرمایه گذاران؛

پذیره‌نویسی نماد «جواهر» تمدید شد

۹ آبان ۱۴۰۲

پذیره نویسی دوازدهمین صندوق طلا با نماد جواهر که از دیروز در بورس کالای ایران آغاز شد و با موفقیت به اتمام رسید، به دلیل استقبال گسترده سرمایه گذاران به مدت دو روز کاری دیگر تمدید شد.
نماد جواهر

پذیره نویسی دوازدهمین صندوق طلا با نماد جواهر که از دیروز در بورس کالای ایران آغاز شد و با موفقیت به اتمام رسید، به دلیل استقبال گسترده سرمایه گذاران به مدت دو روز کاری دیگر تمدید شد.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از کالاخبر، پذیره‌نویسی نماد جواهر  امروز از ساعت ۱۱:۳۰ آغاز می‌شود و خرید واحدهای عرضه‌شده در پذیره‌نویسی با کد سهامداری امکان‌پذیر است.

بر اساس اعلام مدیریت بازارهای مشتقه و صندوق های کالایی بورس کالای ایران پذیره نویسی واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر طلای زاگرس (جواهر) از روز سه شنبه ۹ آبان ماه به مدت دو روز کاری تمدید شد.

بر اساس این اطلاعیه وعطف به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار با تغییرات امیدنامه در خصوص افزایش سقف واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر طلای زاگرس در دوره مجاز پذیره نویسی، این صندوق در نظر دارد ١٠٠ میلیون از واحدهای سرمایه گذاری صندوق مذکور را از طریق بازار صندوق های سرمایه گذاری (قابل معامله) بورس کالای ایران در روز سه شنبه مورخ ۹ آبان الی چهارشنبه ۱۰ آبان (ساعت ١١:٣٠ الی ١٥) پذیره نویسی کند.

صندوق سرمایه گذاری در اوراق بهادار مبتنی بر طلای زاگرس (جواهر) تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار و براساس مقررات، اساسنامه و امیدنامه خود فعالیت خواهد کرد.

بر اساس این گزارش، پذیره نویسی دوازدهمین صندوق طلا با نماد جواهر که از روز گذشته از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در بورس کالای ایران آغاز شده بود، با استقبال سرمایه گذاران یک ساعته به اتمام رسید و با احتساب ۲ میلیون واحد سرمایه گذاری ممتاز، ۱۰۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار جذب شد.

۳۵.۳۹ میلیون واحد توسط خریداران حقیقی و ۶۲.۶۱ میلیون واحد نیز توسط خریداران حقوقی خریداری شد.معاملات ثانویه واحدهای صندوق سرمایه گذاری طلای زاگرس (جواهر) نیز پس از اتمام پذیره نویسی و ثبت صندوق، در بازار صندوق هیا سرمایه گذاری قابل معامله بورس کالای ایران آغاز می شود.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x