۸ خرداد ۱۴۰۳

رشد قابل توجه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات؛

روند رو به رشد “ومعادن” در آبان‌ماه

۲۱ آذر ۱۴۰۲

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری "ومعادن" در آبان ماه برابر با ۲۹ هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان بوده است؛ این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته حدود ۵۸ درصد افزایش داشته است.
معادن و فلزات

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری “ومعادن” در آبان ماه برابر با ۲۹ هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان بوده است؛ این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته حدود ۵۸ درصد افزایش داشته است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات با سرمایه ثبت‌شده ۱۹ هزار و ۲۴۲ میلیارد تومانی و ارزش بازار ۹۹ هزار میلیارد تومانی، گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان سال جاری خود را در سامانه کدال منتشر کرد؛ سرمایه‌گذاری انجام‌شده از سوی سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات در این ماه مربوط به شرکت‌های فعال در بازار سرمایه و شرکت‌های خارج از بورس بود.

معادن و فلزات

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری “ومعادن” در دوره ماهانه:

مجموع بهای تمام‌شده سرمایه‌گذاری “ومعادن” در این دوره ماهانه برابر با ۲۹ هزار و ۹۷۳ میلیارد تومان بوده است؛ این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته حدود ۵۸ درصد افزایش داشته است.

ارزش بازار پرتفوی بورسی این شرکت نیز به مبلغ ۱۵۳ هزار و۴۲۵ میلیارد تومان نسبت به دوره مشابه سال مالی گذشته، ۳۵ درصد رشد را به همراه داشته است، هرچند این میزان در مقایسه با مهرماه سال جاری ۰.۷ درصد کاهش داشته است؛ می‌توان گفت ارزش بازار پرتفوی بورسی “ومعادن” ارزش‌آفرینی خود را در طی ماه‌های گذشته، علی‌رغم چالش‌های محتمل بر بازار سرمایه از جانب تنش‌های جنگ در منطقه و غیره؛ حفظ کرده است.

معادن و فلزات

شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات بیشترین سرمایه‌گذاری خود را در شرکت‌هایی انجام داد که در بازار سرمایه حضور داشتند. میزان سرمایه‌گذاری “ومعادن” در شرکت‌های خارج از بورس برابر با ۹ هزار و ۸۲۴ و شرکت‌های پذیرفته‌شده در بورس ۲۰ هزار و ۱۴۸ میلیارد تومان بود.

معادن و فلزات

عمده سرمایه‌گذاری “ومعادن” در آبان ماه مربوط به (استخراج کانه‌های فلزی) و (فلزات اساسی) بوده است.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x