۲۹ خرداد ۱۴۰۳

گذر از مرز‌ها؛

“افق” به درآمد ۶ هزار میلیاردی دست یافت

۱۰ دی ۱۴۰۲

"افق" همچون قبل در آخرین ماه پاییز نیز سطحی تازه در درآمدزایی را به ثبت رسانده است. در آذرماه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با رشد ۱۶ درصدی به درآمد ۶ هزار و ۴۸۱ میلیارد تومانی دست یافته است. روند رو به رشد منظم و مستمر این شرکت در سال‌های اخیر بدون توقف جریان داشته است.
فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش
“افق” همچون قبل در آخرین ماه پاییز نیز سطحی تازه در درآمدزایی را به ثبت رسانده است. در آذرماه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با رشد ۱۶ درصدی به درآمد ۶ هزار و ۴۸۱ میلیارد تومانی دست یافته است. روند رو به رشد منظم و مستمر این شرکت در سال‌های اخیر بدون توقف جریان داشته است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با سرمایه ثبت شده دو هزار میلیارد تومانی و ارزش بازار ۳۴ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومانی در آخرین گزارش عملکرد منتهی به آذرماه از تحقق درآمد ۶ هزار و ۴۸۱ میلیارد تومانی خود خبر داده است.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

روند رو به رشد منظم و مستمر افق کوروش

“افق” همچون قبل در آخرین ماه پاییز نیز سطحی تازه در درآمدزایی را به ثبت رسانده است. در آذرماه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با رشد ۱۶ درصدی به درآمد ۶ هزار و ۴۸۱ میلیارد تومانی دست یافته است. روند رو به رشد منظم و مستمر این شرکت در سال‌های اخیر بدون توقف جریان داشته است و با توجه به نمودار زیر این موضوع مشخص است.

علاوه بر رشد ۱۶ درصدی “افق” نسبت به آبان ماه این شرکت بیش از ۱۳۶ درصد افزایش درآمدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته خود داشته است.؛ گفتنی است درآمد تجمیعی این شرکت نیز با رشد ۸۳ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، بیش از ۴۴ هزار و ۴۴۶ میلیارد تومان بوده است.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

توجه شرکت فروشگاه‌های زنجیر‌ای افق کوروش همچنان بر بازار‌های داخلی بوده و از فروش بیش از ۱۶۴ میلیون و ۷۲۱ هزار تن محصولات در این بازار به درآمد یاد شده دست یافته است. این میزان در مقایسه با آبان ماه، نزدیک به ۱۰ درصد افزایش داشته است.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

سبد محصولاتی ” افق ” به ۱۰ زیر مجموعه تقسیم می‌شود

سبد محصولاتی ” افق” به ۱۰ زیر مجموعه تقسیم می‌شود که مهم‌ترین و پرفروش‌ترین آن‌ها در نمودار زیر ترسیم شده است. بخش مربوط به «خوراکی» شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، عمده‌ترین بخش درآمدی آن را شامل می‌شود. این قسمت با ۲ هزار و ۷۴۵ میلیارد تومان، ۴۲ درصد از درآمد “افق” را شامل شده است.

فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش

در جایگاه دوم محصولات «پروتئینی» به فروش رفته این شرکت، با ۳۸ درصد از حجم فروش، قرار گرفته است که نسبت به ماه آبان ماه ۲ درصد افزایش داشته است. فروش محصولات غرفه‌ای، نوشیدنی و لوازم منزل سبک؛ در مجموع یک هزار و ۲۳۷ میلیارد تومان از درآمد این ماه شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش را به خود اختصاص داده است.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x