۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

سود ۸۰ میلیاردی شرکت گلوکوزان از فروش دکستروز؛

افزایش ۹۲ درصدی درآمد تجمیعی “غگل”

۸ آذر ۱۴۰۲

درآمد حاصل از فروش کالا و خدمات "غگل" نسبت به مهرماه سال جاری رشد ۳ درصدی داشته است، گفتنی است این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته بیش از ۸۵ درصد، معادل ۱۰۵ میلیارد تومان رشد داشته است.
شرکت گلوکوزان

درآمد حاصل از فروش کالا و خدمات “غگل” نسبت به مهرماه سال جاری رشد ۳ درصدی داشته است، گفتنی است این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته بیش از ۸۵ درصد، معادل ۱۰۵ میلیارد تومان رشد داشته است.

به گزارش بازارسهام نیوز، درآمد تجمیعی شرکت گلوکوزان نیز با رشد ۹۲ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته همراه بوده است.

شرکت گلوکوزان با سرمایه ثبت شده ۱۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳ هزار و ۷۶ میلیاردتومانی؛ در گزارش عملکرد ماهانه منتهی به آبان ماه از تحقق درآمد ۲۲۸ میلیاردتومانی خود خبر داد.

غگل

درآمد حاصل از فروش کالا و خدمات “غگل” نسبت به مهرماه سال جاری رشد ۳ درصدی داشته است، گفتنی است این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته بیش از ۸۵ درصد، معادل ۱۰۵ میلیارد تومان رشد داشته است. گفتنی است درآمد تجمیعی این شرکت نیز با رشد ۹۲ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته همراه بوده است.

غگل

درآمدی که شرکت گلوکوزان به سهامداران خود در آبان ماه اعلام کرده است از فروش محصولات خود در بازار داخلی محقق شده است که در این بین (دکستروز) پر فروش‌ترین بوده است. “آریا” با فروش بیش از ۸ هزار تن از این محصول، موفق به کسب ۸۰ میلیارد تومان درآمد شده است که بیش از ۴۳ درصد از حجم درآمد ماهانه این شرکت را شامل شده است.

غگل

(گلوکوز) با اختصاص ۲۵ درصد از کیک درآمدی شرکت گلوکوزان به خود، در مقام دوم جای گرفته است و مبلغ ۴۵ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان را برای این شرکت به ارمقان آورده است.

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

ثبت افزایش سرمایه ۶۰ درصدی “افق”

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x