۲۹ خرداد ۱۴۰۳

عرضه اولیه «نخریس» به روش ترکیبی و طی دو مرحله انجام شد

۱۱ دی ۱۴۰۲

بازار دوم فرابورس ایران امروز میزبان عرضه اولیه 36میلیون سهم معادل 12 درصد از کل سهام شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان با نماد «نخریس» بود.
عرضه اولیه «نخریس»

بازار دوم فرابورس ایران امروز میزبان عرضه اولیه ۳۶میلیون سهم معادل ۱۲ درصد از کل سهام شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان با نماد «نخریس» بود.

به گزارش بازارسهام نیوز، عرضه اولیه «نخریس» به روش ترکیبی و طی دو مرحله انجام شد که در مرحله اول، ۱۲ میلیون سهم به سرمایه‌گذاران واجد شرایط (صندوق‌های سرمایه‌گذاری) عرضه و طی آن هر سهم نخریس ۶۴۳۶۷ ریال کشف قیمت شد.

در مرحله دوم نیز ۲۴ میلیون سهم به قیمت ثابت کشف‌شده به عموم سرمایه‌گذاران عرضه شد که در نهایت به هر کد معاملاتی ۲۸ سهم تخصیص یافت.

۷۲ صندوق در عرضهِ اولیه سهام شرکت نخریسی و نساجی خسروی خراسان مشارکت کردند.

در عرضه به عموم سرمایه‌گذاران نیز ۱۷۷۰ سرمایه‌گذار حقوقی و ۹۵۰ هزار و ۸۴ کد حقیقی مشارکت کردند.

شایان ذکر است که قیمت ارزش‌گذاری شده سهام نخریس ۶۰۸۹۳ ریال بود.

پیش از این در نشست خبری ویژه عرضه اولیه سهام این شرکت در فرابورس، علی فدیشه ای مدیرعامل شرکت نخ‌ریسی و نساجی خسروی خراسان، گفت: درآمد عملیاتی نخریس طی سه سال اخیر صعودی بوده به طوری که در سال ۱۴۰۱ رقم ۸۰۰ میلیارد تومان، در سال ۱۴۰۰ حدود ۶۱۰ میلیارد تومان و در سال ۱۳۹۹ نیز ۳۵۱ میلیارد تومان بوده است.

فدیشه‌ای از طرح توسعه بافندگی با خرید ۱۲ ماشین بافنده در سال جاری خبر داد که به گفته وی در دست اقدام است و طرح توسعه‌ای بعدی برای سال ۱۴۰۶ نیز احداث سالن رنگرزی است.

بدین ترتیب عرضه اولیه سهام این شرکت در تاریخ ۱۱ دی ماه ۱۴۰۲ در فرابورس ایران انجام شد و نخریس به طور رسمی به جمع شرکت‌های گروه منسوجات پیوست.

 

منبع:مدیریت ارتباطات فرابورس ایران

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x