۲ تیر ۱۴۰۳

۳ صکوک مرابحه به ارزش ۲,۴۰۰ میلیارد تومان عرضه می‌شود

۵ دی ۱۴۰۲

برنامه عرضه عمومی ۳ صکوک مرابحه به ارزش ۲,۴۰۰ میلیارد تومان اعلام شد.
صکوک مرابحه

برنامه عرضه عمومی ۳ صکوک مرابحه به ارزش ۲,۴۰۰ میلیارد تومان اعلام شد.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت‌های «مجتمع فولاد زاگرس اندیمشک» (سهامی خاص) به مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد تومان، «البرز دارو» (سهامی عام) به مبلغ ۴۰۰ میلیارد تومان از طریق بورس تهران و صکوک مرابحه شرکت «گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان» (سهامی عام) به مبلغ ۱۰۰۰ میلیارد تومان از طریق فرابورس از روز چهارشنبه ۶ دی ماه ۱۴۰۲ عرضه عمومی خواهد شد.

بر این اساس، صکوک مرابحه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی شرکت «مجتمع فولاد زاگرس اندیمشک» با نرخ ۲۳ درصد و دوره‌های بازپرداخت شش ماهه با ضمانت بانک تجارت و با نمادهای «صزاگرس۷۱ و صزاگرس۰۷» با استفاده از خدمات شرکت واسط مالی مرداد چهارم به عنوان ناشر و شرکت‌های «تامین سرمایه دماوند و تامین سرمایه امید» به عنوان بازارگردانان و متعهدین پذیره‌نویس از طریق بورس تهران عرضه عمومی می‌شود.

همچنین در عرضه دیگری که روز چهارشنبه از طریق بورس تهران صورت می‌گیرد، صکوک مرابحه ۴۰۰ میلیارد تومانی شرکت «البرز دارو» با نرخ ۲۳ درصد و دوره‌های بازپرداخت سه ماهه با ضمانت بانک رفاه کارگران و با نماد «صالبر۶۱۰» است. ناشر این اوراق شرکت واسط مالی مرداد چهارم بوده و با استفاده از خدمات «صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی کارون» به عنوان بازارگردان و «صندوق سرمایه‌گذاری نوع دوم کارا و گروه خدمات بازار سرمایه کاریزما» به عنوان متعهدین پذیره‌نویس منتشر می‌شود.

به گزارش مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، فرابورس همچنین میزبان عرضه صکوک مرابحه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی شرکت «گروه صنعتی انتخاب الکترونیک آرمان» با نرخ ۲۶ درصد و دوره‌های بازپرداخت سه ماهه بدون ضامن و با تکیه بر رتبه اعتباری A- در بلند مدت و A۱ در کوتاه مدت با نماد «انتخاب۰۴ است. این اوراق ۲ ساله بوده و با استفاده از خدمات شرکت «واسط مالی دی پنجم» به عنوان ناشر و «صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی افتخار حافظ» به عنوان بازارگردان بدون متعهد پذیره‌نویس منتشر می‌شود.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x