۸ خرداد ۱۴۰۳

عملکرد شرکت پاکسان در آبان‌ماه؛

تحقق درآمد ۲۴۷ میلیارد تومانی “شپاکسا”

۶ آذر ۱۴۰۲

درآمد تجمیعی شرکت پاکسان با رشد ۱۵ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته؛ به سطح ۲ هزار و ۳۶۹ میلیارد تومانی رسیده است.
شپاکسا

درآمد تجمیعی شرکت پاکسان با رشد ۱۵ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته؛ به سطح ۲ هزار و ۳۶۹ میلیارد تومانی رسیده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت پاکسان با سرمایه ثبت شده ۹۲۲ میلیارد تومانی و ارزش بازار ۲ هزار میلیاردتومانی، در آخرین گزارش عملکرد ماهانه منتهی به آبان ماه؛ از تحقق درآمد ۲۴۷ میلیارد تومانی خود خبر داد.

شپاکسا

درآمد ماهانه “شپاکسا” در آبان ماه نسبت به مهرماه سال جاری با رشد ۲ درصدی همراه بوده است و درآمد تجمیعی این شرکت نیز با رشد ۱۵ درصدی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته؛ به سطح ۲ هزار و ۳۶۹ میلیارد تومانی رسیده است.

شپاکسا

۸۴ درصد از سبد درآمدی “شپاکسا” از فروش محصولات خود در بازار داخلی

سبد درآمدی شرکت پاکسان، متشکل از فروش محصولات این شرکت در بازار داخلی و خارجی است که از این مقدار ۱۶ درصد شامل فروش صادراتی معادل ۳ میلیارد ۸۵۰ میلیون تومان می‌شود. گفتنی است ۸۴ درصد از سبد درآمدی “شپاکسا” شامل فروش محصولات این شرکت در بازار داخلی است.

شپاکسا

سبد محصولاتی “شپاکسا” شامل صابون، پودر‌ها و سایر تولیدات این شرکت می‌شود. صابون تولیدی این شرکت با کسب درآمد ۱۲۰ میلیارد تومانی برای این شرکت، سهم ۵۸ درصدی از سبد درآمدی شرکت پاکسان را به خود اختصاص داده است.

شپاکسا

در مقام دوم پودر تولیدی “شپاکسا” با ۲۸ درصد، پرفروش‌ترین محصول این شرکت می‌باشد که سهمی ۵۸ میلیارد تومانی را در درآمدزایی این شرکت شامل می‌شود.

 

 

 

بیشتر بخوانید:

رشد تولید و فروش “آریاساسول” در آبان‌ماه

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x