۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

شرکت پتروشیمی فن آوران چگونه بود؟

درآمدهای “شفن” در آبان‌ماه ۷۱ درصد جهش کرد!

۱۸ آذر ۱۴۰۲

شرکت پتروشیمی فن آوران از فروش محصولات خود، به درآمد ۹۸۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
شفن

شرکت پتروشیمی فن آوران از فروش محصولات خود، به درآمد ۹۸۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت پتروشیمی فن آوران با سرمایه ثبت شده ۳ هزار و ۹۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۱۷ هزار و ۸۸۹ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان‌ماه سال جاری نشان داد که یکی از بهترین ماه‌های خود را سپری کرده است.

جهش ۷۱ درصدی در آبان ماه!

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی فن آوران در هشتمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود، به درآمد ۹۸۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

شرکت “شفن” در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۱۵ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۷۱ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۸ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۲۶ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

شفن

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی فن آوران از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «متانول صادراتی» با ۶۴۶ میلیارد تومان بود؛ درآمدی که “شفن” از فروش این محصول در آبان‌ماه به دست آورد برابر با ۶۶ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «متانول صادراتی»، پرفروش‌ترین محصول این شرکت «متانول داخلی» بود که ۲۰۲ میلیارد تومان کسب درآمد داشته است. همچنین شرکت پتروشیمی فن آوران در ماه جاری از «اسید استیک داخلی و صادراتی، منو اکسید کربن و محصولات فرعی» هم کسب درآمد کرد.

جهش ۷۱ درصدی در آبان ماه!

 

 

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x