۸ خرداد ۱۴۰۳

مدیرعامل هلدینگ آینده پویا خبر داد:

عرضه سهام شرکت “شفادارو” در ۲۰ آذرماه

۷ آذر ۱۴۰۲

مدیرعامل هلدینگ آینده پویا با تاکید بر جدیت این هلدینگ در واگذاری شرکت‌ها و خروج از بنگاه‌داری بر اساس سیاست‌های کلان دولت، وزارت اقتصاد و بانک ملی ایران، از عرضه سهام شرکت "شفادارو" در بیستم آذرماه سال جاری خبر داد.
شفادارو

مدیرعامل هلدینگ آینده پویا با تاکید بر جدیت این هلدینگ در واگذاری شرکت‌ها و خروج از بنگاه‌داری بر اساس سیاست‌های کلان دولت، وزارت اقتصاد و بانک ملی ایران، از عرضه سهام شرکت “شفادارو” در بیستم آذرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا، افشار فتح‌الهی اظهار داشت: ما وظیفه داریم بنگاه‌ها را به افراد متخصص و دارای صلاحیت‌های لازم واگذار کنیم و در این راستا بدون شک زمینه رشد تولید و رونق اقتصادی فراهم خواهد شد.

وی ادامه داد: پیرو سیاست‌های کلان دولت، وزارت اقتصاد و بانک ملی ایران در راستای اجرای قوانین بالادستی درخصوص واگذاری شرکت‌ها و خروج از بنگاه‌داری، شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا در نظر دارد ۸۲ / ۷۱ درصد از سهام شرکت سرمایه‌گذاری شفادارو (سهامی عام) با نماد “شفا” را واگذار نماید.

مدیرعامل هلدینگ آینده پویا ادامه داد: آگهی نخست واگذاری قبلا منتشر شده و آگهی دوم نیز منتشر و تاریخ عرضه بیستم آذرماه سال جاری است.

فتح‌الهی تصریح کرد: برنده مزایده باید ۵۰ درصد از ارزش کل معامله را به صورت نقدی و حداکثر ظرف ۱۴ روز کاری پس از مشخص شدن برنده مزایده پرداخت نماید و الباقی ارزش معامله(۵۰ درصد باقی‌مانده) را در قالب ۶ قسط مساوی با فواصل ۶ ماهه (مجموع ۳۶ ماه معادل ۳ سال) پس از تاریخ قطعیت معامله، با نرخ سود ۲۳% پرداخت نماید. تاریخ اولین قسط ۶ ماه پس از قطعیت معامله است.

وی با تاکید بر تسریع روند واگذاری‌ها متذکر شد: در راستای این سیاست همچنین فروش ملک کارخانه شرکت فدک(بلا) و عرضه عمده شرکت کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر در دستور کار قرار دارد.

 

 

 

بیششتر بخوانید:

رکورد ۱۴ ساله تولید پی. وی. سی پتروشیمی غدیر شکست

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x