۸ خرداد ۱۴۰۳

دور موتور بالای گروه بهمن

صعود ارزش سرمایه‌گذاری‌های “خبهمن” در آبان‌ماه

۱۱ آذر ۱۴۰۲

ارزش سرمایه گذاری‌های بورسی "خبهمن" در آبان ماه به ۲۲ هزار و ۶۸۶ میلیارد تومان رسیده است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۸۹ درصد افزایش را به ثبت رسانده است.
شرکت گروه بهمن

ارزش سرمایه گذاری‌های بورسی “خبهمن” در آبان ماه به ۲۲ هزار و ۶۸۶ میلیارد تومان رسیده است که در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۸۹ درصد افزایش را به ثبت رسانده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت گروه بهمن با سرمایه ثبت شده ۱۳ هزار و ۴۶۳ میلیاردتومانی و به ارزش بازار ۲۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان، در گزارش عملکرد منتهی به آبان ماه، از رشد ۵ درصدی ارزش سرمایه گذاری‌های خود در شرکت‌های پذیرفته شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار خبر داد.

شرکت گروه بهمن

“خبهمن” این ماه توانست سقف ارزش سرمایه گذاری‌های بورسی خود را به ۲۲ هزار و ۶۸۶ میلیارد تومان برساند که این میزان در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۸۹ درصد افزایش و نسبت به مهرماه سال جاری ۵ درصد رشد را به همراه داشته است. گفتنی است جمع سرمایه گذاری‌های این شرکت نیز در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته، ۳۸ رشد درصدی را به ثبت رسانده است.

دور موتور بالای

بیشتر سرمایه‌گذاری‌های “خبهمن” در شرکت‌های خارج است

سرمایه گذاری‌های شرکت گروه بهمن شامل شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و شرکت‌های خارج از بورس است که در این بین وزن بیشتر سرمایه‌گذاری‌های “خبهمن” را شرکت‌های خارج از بورس تشکیل می‌دهند. این شرکت با بهای تمام شده ۹ هزار و ۷۰۲ میلیارد تومان، سرمایه گذاری در شرکت‌های غیربورسی، ۵۰ درصد از حجم کیک سرمایه گذاری خود را به این بخش اختصاص داده است.

دور موتور بالای

در مقابل نیمی از سرمایه گذاری‌های گروه بهمن را شرکت‌های پذیرفته شده در بورس تشکیل میدهند که شایان ذکر است عمده محل سرمایه گذاری‌های آن در صنعت خودرو و ساخت قطعات است.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x