۳ مرداد ۱۴۰۳

عرضه صکوک مرابحه شرکت پرشیا خودرو از طریق فرابورس

۷ آبان ۱۴۰۲

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت پرشیا خودرو (سهامی خاص) به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان از طریق فرابورس ایران از روز یکشنبه مورخ ١٤٠٢/٨/٧ در نماد "پرشیا۰۶" به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.
فرش ایرانیان

با مجوز سازمان بورس و اوراق بهادار، صکوک مرابحه شرکت پرشیا خودرو (سهامی خاص) به مبلغ ۱۵۰ میلیارد تومان از طریق فرابورس ایران از روز یکشنبه مورخ ١٤٠٢/٨/٧ در نماد “پرشیا۰۶” به مدت سه روز کاری عرضه عمومی خواهد شد.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از شرکت مدیریت دارایی مرکزی بازار سرمایه، صکوک مرابحه شرکت پرشیا خودرو به ارزش ۱۵۰ میلیارد تومان به منظور تامین سرمایه در گردش جهت خرید قطعات خودرو از طریق فرابورس ایران عرضه می‌گردد.

این اوراق ۴ ساله و با نرخ ۲۳ درصد می‌باشد که اقساط آن هر سه ماه یکبار از طریق شرکت سپرده‌گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه پرداخت می‌شود.

صکوک مرابحه مذکور از طریق شرکت کارگزاری تامین سرمایه نوین به عنوان عامل فروش و با استفاده از خدمات شرکت تامین سرمایه نوین به عنوان بازارگردان و متعهد پذیره‌نویس توسط شرکت واسط مالی مرداد چهارم (با مسئولیت محدود) منتشر می‌شود. ضامن پرداخت مبلغ اصل و اقساط این اوراق نیز بانک ملی ایران خواهد بود.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x