۸ خرداد ۱۴۰۳

درآمدزا مانند متانول‌های خواستنی پتروشیمی زاگرس!

رکوردی خارق‌العاده از “زاگرس” ثبت شد

۱۴ آذر ۱۴۰۲

شرکت پتروشیمی زاگرس از فروش محصولات خود به درآمد ۳ هزار و ۲۷۵ میلیارد تومانی دست پیدا کرد.
شرکت پتروشیمی زاگرس

شرکت پتروشیمی زاگرس از فروش محصولات خود به درآمد ۳ هزار و ۲۷۵ میلیارد تومانی دست پیدا کرد.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت پتروشیمی زاگرس با سرمایه ثبت شده ۲۴۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۱ هزار و ۲۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری نشان داد که به روند صعودی حفظ شده است و ماه به ماه نیز بهتر می‌شود.

شرکت پتروشیمی زاگرس

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی زاگرس در هشتمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود به درآمد ۳ هزار و ۲۷۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۶۸ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۰۵ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۸ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۲۳ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

شرکت پتروشیمی زاگرس

” زاگرس” در آبان‌ماه ۹۵۰ هزار و ۶۲۴ تن محصول تولید کرد

” زاگرس” در آبان‌ماه ۹۵۰ هزار و ۶۲۴ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۴۰۳ هزار و ۳۰۱ تن از محصولات تولیدی خود شد. میزان درآمدی که پتروشیمی زاگرس در این دوره ماهانه در بازار داخل و خارج شناسایی کرد، نشان‌دهنده بیشتر بودن درآمد صادراتی این شرکت بوده است. درآمد داخلی که “زاگرس” در هشتمین ماه از سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند برابر با ۱۳۱ و درآمد صادراتی آن ۳ هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان بوده است.

شرکت پتروشیمی زاگرس

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی زاگرس از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «متانول صادراتی» با ۳ هزار و ۱۴۳ میلیارد تومان بود درآمدی که “زاگرس” از فروش این محصول در آبان‌ماه به دست آورد برابر با ۹۶ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «متانول صادراتی» بیشترین درآمدزایی را برای پتروشیمی زاگرس محصول «متانول داخلی» به خود اختصاص داده بود و در نهایت درآمدی که از فروش آخرین محصول خود، یعنی «بخار» عاید شرکت شد برابر با ۱۸ میلیارد تومان بود.

شرکت پتروشیمی زاگرس

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

“وگردش” با قیمت ۷۱۰۰ ریالی به فرابورس آمد

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x