۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

“کگل” از فروش گندله‌های خود به درآمد ۵هزارمیلیاردی دست یافت

۹ آذر ۱۴۰۲

درآمدی که"کگل" به سهامداران خود اعلام کرده است نسبت به مهرماه سال جاری با رشد ۱۸ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته؛ ۹۹ درصد رشد به همراه داشته است. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت با ۵۶ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۴۱ هزار و ۱۴۱ میلیارد تومان اعلام شده است.
شرکت معدنی

درآمدی که”کگل” به سهامداران خود اعلام کرده است نسبت به مهرماه سال جاری با رشد ۱۸ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته؛ ۹۹ درصد رشد به همراه داشته است. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت با ۵۶ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۴۱ هزار و ۱۴۱ میلیارد تومان اعلام شده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با سرمایه ثبت شده ۳۳ هزار میلیارد تومانی در آخرین گزارش عملکرد ماهانه منتهی به آبان ماه خود از تحقق درآمد ۵ هزار و ۹۷۹ میلیارد تومانی خود خبر داد.

رشد ۹۹ درصدی “کگل” در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته

درآمدی که “کگل” به سهامداران خود اعلام کرده است نسبت به مهرماه سال جاری با رشد ۱۸ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته؛ ۹۹ درصد رشد به همراه داشته است. همچنین درآمد تجمیعی این شرکت با ۵۶ درصد افزایش نسبت به دوره مشابه سال گذشته، ۴۱ هزار و ۱۴۱ میلیارد تومان اعلام شده است.

گندله اصلی‌ترین و پرفروش‌ترین محصول شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به شمار میرود که ۹۸ درصد از کیک درآمدی این شرکت را به خود اختصاص داده است. “کگل” با تمرکز به فروش در بازار داخلی توانسته بیش از یک میلیون و ۱۹۳ هزار تن از این محصول را به فروش رساند.

شایان ذکر است نرخ فروش گندله تولیدی این شرکت نسبت به ماه گذشته حدود یک میلیون ریال افزایش داشته است. شرکت معدنی و صنعتی گل گهر از فروش کنسانتره آهن و گندله ریزدانه، در مجموع ۹۰ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان به ثبت رسانده است.

پایان مطلب

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x