۲ تیر ۱۴۰۳

با سرمایه گذاری ۷۰۹ میلیارد ریالی؛

افتتاح خط تولید سرم‌سازی “دانا” در تبریز با حضور وزیر اقتصاد

۲ آذر ۱۴۰۲

خط تولید سِرُم شستشو و تزریقی در شرکت داروسازی دانا در تبریز با سرمایه گذاری ۷۰۹ میلیارد ریالی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی افتتاح شد.
شرکت داروسازی

خط تولید سِرُم شستشو و تزریقی در شرکت داروسازی دانا در تبریز با سرمایه گذاری ۷۰۹ میلیارد ریالی با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی افتتاح شد.

به گزارش بازارسهام نیوز، سید احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد و دارایی ظهر پنج شنبه در مراسم افتتاح خط تولید سِرُم سازی شرکت داروسازی دانا در تبریز اظهار کرد: اگر اقتصاد مقاومتی مصداق داشته باشد آن را امروز در این شرکت می‌بینیم.

وی با بیان اینکه شرکت‌های دانش بنیان سرمایه‌های واقعی کشور در حوزه داروسازی هستند، به مدیران واحدهای داروسازی حاضر در این مراسم، گفت: باید از اکنون برای طرح‌های توسعه‌ای دست به کار شوید و ما را در کنار خود بدانید.

دولت تلاش کرد تا از راکد شدن مجموعه‌های داروسازی جلوگیری کند

استاندار آذربایجان شرقی نیز در این مراسم با بیان اینکه یکی از دغدغه‌های استان وضع سراشیبی صنایع داروسازی بود که حتی برخی از خطوط تعطیل شده بود، گفت: مشکل نقدینگی این صنعت در استان با کمک دولت حل شد و دولت تلاش کرد تا از راکد شدن مجموعه‌های داروسازی جلوگیری کند.‌

عابدین خرّم با اشاره به همت جهادی در راه اندازی خطوط تولید جدید داروسازی در استان، گفت: این استان قطب تولید دارو و تحقیقات در این حوزه است و مجموعه‌های داروسازی را نمی‌توان در انتظار گذاشت چون درمان تعطیل بردار نیست و باید از کارخانه‌های تولیدی حمایت ویژه کرد.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x