۲۴ خرداد ۱۴۰۳

بیمه تعاون رقم زد؛

صعود ۹۹ درصدی درآمد‌های تجمیعی “وتعاون”

۲۵ آذر ۱۴۰۲

شرکت بیمه تعاون در ۸ ماهه از ابتدای سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد یک هزار و ۶۵۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
شرکت بیمه تعاون ایران

شرکت بیمه تعاون در ۸ ماهه از ابتدای سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد یک هزار و ۶۵۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت بیمه تعاون ایران با سرمایه ثبت شده ۵۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار یک هزار و ۵۳ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان‌ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست همچنان بالاتر از دوره‌های مشابه سال‌های گذشته قرار بگیرد.

جهش ۹۹ درصدی درآمد‌های تجمیعی

بیمه تعاون به درآمد ۱۷۶ میلیاردتومانی دست پیدا کرد

شرکت بیمه تعاون ایران در هشتمین ماه از سال جاری از بخش حق بیمه صادره (شامل قبولی اتکایی) به درآمد ۱۷۶ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این شرکت بیمه در آبان‌ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد کاهش را نسبت به ماه گذشته و ۶۸ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی بیمه تعاون در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۹۹ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

جهش ۹۹ درصدی درآمد‌های تجمیعی

“وتعاون” بیشترین درآمدزایی که از فروش حق بیمه در آبان‌ماه داشت متعلق به رشته بیمه «ثالث – اجباری» بود که از این بخش توانست ۷۰ میلیارد تومان درآمدزایی داشته باشد، این رشته بیمه در این دوره ۴۰ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد. دیگر رشته بیمه درآمدزای “وتعاون” در این دوره در بخش «مسئولیت» با مبلغ ۲۴ میلیارد تومان اعلام شد که ۱۴ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

جهش ۹۹ درصدی درآمد‌های تجمیعی

نقطه مقابل حق بیمه صادره در گزارش فعالیت ماهانه، خسارت پرداختی شرکت بیمه‌ای است. شرکت بیمه تعاون در آبان‌ماه سال جاری حدود ۱۳۵ میلیارد تومان خسارت پرداخت کرده است که در مقایسه با ماه گذشته، میزان خسارت پرداختی ۵۰ میلیارد تومان کاهش داشته است.

“وتعاون” بیشترین خسارتی که در این دوره پرداخت کرده، مربوط به بخش «درمان» با مبلغی بالغ بر ۳۸ میلیارد تومان بوده است که سهم ۳۱ درصدی از خسارت پرداختی این شرکت را به خود اختصاص داده است.

شرکت بیمه تعاون ایران

در پایان گفتنی است که شرکت بیمه تعاون ایران در پایان آبان‌ماه توانست به تراز ماهانه و تجمیعی مثبت ۴۱ و ۸۵۲ میلیاردتومانی برسد.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x