۲ تیر ۱۴۰۳

“آسیاتک” باز هم رکورد زد

۱۰ دی ۱۴۰۲

بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در آذرماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۱۶ میلیارد تومان بود.
شرکت انتقال داده‌های آسیاتک
بیشترین درآمدزایی که شرکت انتقال داده‌های آسیاتک در آذرماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۱۶ میلیارد تومان بود.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت انتقال داده‌های آسیاتک با سرمایه ثبت شده ۳۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴ هزار و ۱۲۸ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های «خدمات اینترنت، فناوری اطلاعات و فروش کالا» درآمد کسب کند.

رکوردزنی با چاشنی عادت!

شرکت انتقال داده‌های آسیاتک میزان درآمدی که در نهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۱۸۶ میلیارد تومان بوده است.

میزان درآمدی که این شرکت در آذر ماه از خدمات خود در زمینه اینترنت و اطلاعات شناسایی کرد ۹ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۴ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت انتقال داده‌ای در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۶۰ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

رکوردزنی با چاشنی عادت!

بیشترین درآمدزایی که شرکت آسیاتک در آذرماه سال ۱۴۰۲ به ثبت رساند مربوط به «درآمد خدمات اینترنت» با ۱۱۶ میلیارد تومان بود که مانند ماه قبل است،

میزان درآمد حاصل‌شده از بخش خدمات اینترنت در آذرماه دربرگیرندة ۶۲ درصد از درآمد ماهانه “آسیاتک” بود. مابقی درآمد‌هایی که آسیاتک از بخش‌های «خدمات فناوری اطلاعات و فروش کالا» شناسایی کرد به ترتیب برابر با ۶۷ و ۳ میلیارد تومان بود.

رکوردزنی با چاشنی عادت!پایان مطلب

 

خبرنگار: علی گل گلاب

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x