۲۴ خرداد ۱۴۰۳

همراه اول محقق کرد؛

افزایش ۳۰ درصدی درآمد تجمیعی “همراه”

۷ دی ۱۴۰۲

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در نهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۴ هزار و ۱۰۵ میلیارد تومان بوده است.
شرکت ارتباطات سیار ایران

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در نهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۴ هزار و ۱۰۵ میلیارد تومان بوده است.

به گزار بازارسهام نیوز، شرکت ارتباطات سیار ایران با سرمایه ثبت شده ۷ هزار و ۵۲۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۴۲ هزار و ۱۸۷ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذر ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد، توانست از بخش‌های کارکرد مشترکین، استفاده از امکانات شبکه توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه (اتصال متقابل)، فروش خطوط جدید تلفن همراه و سایر درآمد کسب کند.

شرکت ارتباطات سیار

میزان درآمدی همراه در نهمین ماه سال جاری

شرکت ارتباطات سیار ایران میزان درآمدی که در نهمین ماه سال جاری از خود بر جای گذاشت ۴ هزار و ۱۰۵ میلیارد تومان بوده است. میزان درآمدی که این شرکت در آذرماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد کمی کاهش را نسبت به ماه گذشته و ۴۵ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این شرکت ارتباطاتی در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

آذرماه

بیشترین درآمد “همراه” در آذرماه

بیشترین درآمدی که “همراه” در آذرماه از فروش و ارائه خدمات کسب کرد متعلق به بخش «کارکرد مشترکین» با ۳ هزار و ۷۷۸ میلیارد تومان بود که این بخش شامل مکالمه، پیام کوتاه، اینترنت و پیامک انبوه است. درآمدی که “همراه” از این بخش به دست آورد، ۹۲ درصد از درآمد را در این بازه زمانی به خود اختصاص داد،

بیشترین درآمد شناسایی‌شده “همراه” پس از بخش «کارکرد مشترکین» در اختیار «درآمد استفاده از امکانات شبکه، توسط سایر شرکت‌های تلفن همراه» با ۲۸۷ میلیارد تومان بود.

آذرماه

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x