۲ تیر ۱۴۰۳

پتروشیمی شازند؛

“شاراک” به بالاترین میزان درآمدی خود رسید

۱۱ دی ۱۴۰۲

شرکت پتروشیمی شازند از فروش محصولات خود، به درآمد ۲ هزار و ۷۸۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
"شاراک"

شرکت پتروشیمی شازند از فروش محصولات خود، به درآمد ۲ هزار و ۷۸۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت پتروشیمی شازند با سرمایه ثبت شده ۸۰۶ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲۴ هزار و ۵۹۵ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری نشان داد که به بالاترین میزان درآمدی خود رسیده است.

"شاراک"

میزان درآمدی که شرکت پتروشیمی شازند “شاراک” در نهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت پتروشیمی از فروش محصولات خود، به درآمد ۲ هزار و ۷۸۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با رشد ۴ درصدی مواجه شد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۴۲ درصدی همراه بود، همچنین این پتروشیمی میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۹ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۲۲ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

"شاراک"

بیشترین درآمدزایی شرکت پتروشیمی شازند:

بیشترین درآمدزایی که شرکت پتروشیمی شازند از فروش محصولات خود در این دوره ماهانه شناسایی کرد مربوط به «هیدروکربور A ۸۰ (صادراتی)» با ۴۴۵ میلیارد تومان بود؛ درآمدی که “شاراک” از فروش این محصول در آذرماه به دست آورد برابر با ۱۶ درصد از درآمد ماهانه بود. پس از «هیدروکربور A ۸۰»، پرفروش‌ترین محصول “شاراک” «پلی‌پروپیلن داخلی» بود که ۳۵۳ میلیارد تومان کسب درآمد داشته است.

همچنین شرکت پتروشیمی شازند در ماه جاری از «اتیلن اکساید، اتواکسیلاتها، ترکیبات آلی نیتروژن‌دار، هیدروکربور‌های هیدروژینه شده، سی. اف. او، پلی بوتادین، اتیلن گلایکول، وینیل استات، دو اتیل هگزانول، پلی‌اتیلن سبک خطی، پلی‌اتیلن سنگین، رافینت BBR و متفرقه» هم کسب درآمد کرد.

"شاراک"

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x