۴ مرداد ۱۴۰۳

گشایش نماد معاملاتی بانک سامان در بازار فرابورس

۷ آبان ۱۴۰۲

بازار اول فرابورس در معاملات روز جاری شاهد گشایش نماد معاملاتی بانک سامان با نماد «سامان» بود که با قیمت 318 تومان در تابلو معاملات فرابورس قرار گرفت.
سهام بانک سامان

بازار اول فرابورس در معاملات روز جاری شاهد گشایش نماد معاملاتی بانک سامان با نماد «سامان» بود که با قیمت ۳۱۸ تومان در تابلو معاملات فرابورس قرار گرفت.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، طی معاملات روز جاری، هفتم آبان ماه، سهام بانک سامان در نماد «سامان» که در تاریخ ۱۴ تیرماه امسال در فرابورس پذیرش شده بود، برای اولین بار به روش گشایش نماد، در بازار اول عرضه شد.

این نماد پیش‌تر در تابلو زرد بازار پایه معامله می‌شد که هم‌اینک به بازار اصلی فرابورس ارتقا یافته است.

گفتنی است، سهام بانک سامان پس از احراز تمامی شرایط پذیرش در تاریخ ۲۹ شهریورماه سال جاری، به عنوان سیصد و چهارمین نماد معاملاتی در فهرست نمادهای فرابورس ایران قرار گرفت.

امروز در جریان گشایش نماد سامان، تعداد ۶‌میلیون و ۷۲۱هزار سهم این شرکت به ارزش ۲میلیارد و ۱۳۸ میلیون تومان به قیمت ۳۱۸ تومان و ۲ ریال مورد معامله قرار گرفت.

معاملات این سهم در سمت خرید به صورت متعادل در اختیار بازیگران حقیقی و حقیوقی با مالکیت حدود ۵۰ درصدی برای هرکدام از آنها بود، در سمت فروش اما ۸۱ درصد حقیقی‌ها فعال بودند.

همچنین طبق اعلام ناظر بازار فرابورس، طی عرضه امروز محدوديت حجمی یعنی حداكثر تعداد اوراق بهادار در هر سفارش برای نماد معاملاتی سامان به ميزان ۲۰۰ هزار سهم در نظر گرفته شد و از فردا، دامنه نوسان قيمت مطابق با دامنه مجاز نوسان قيمت در بازار اول فرابورس ايران تعيين خواهد شد.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x