۲ تیر ۱۴۰۳

درآمدهای سیمان خزر بر یک روند حرکت نمی‌کند؛

حرکت نوسانی درآمدهای “سخزر” تا نهمین‌ماه سال

۹ دی ۱۴۰۲

مقدار فروش ماهانه این شرکت سیمانی نسبت به شهریورماه نزدیک به ۱۳ درصد در بازار داخل کشور درصد کاهش پیدا کرد.
سخزر

مقدار فروش ماهانه این شرکت سیمانی نسبت به شهریورماه نزدیک به ۱۳ درصد در بازار داخل کشور درصد کاهش پیدا کرد.

به گزارش بازارسهام نیوز، سیمان خزر در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال ۱۴۰۲ میزان درآمدی که از فروش محصولات خود در بازار به دست آورد را برابر با ۷۸ میلیارد تومان به اطلاع سهامداران رساند و در مدت زمان ۹ ماه سپری شده از ابتدای سال مالی درآمد‌های تجمیعی خود را ۷۰۱ میلیارد تومان به ثبت رسانده است.

میزان درآمدی که سیمان خزر در نهمین ماه سال جاری از فروش محصولات شناسایی کرد از فروش آن‌ها در بازار داخل کشور بود و هیچگونه فروش محصولی را در بازار خارج کشور به همراه نداشت.

روند پر نوسان درآمدزایی سیمان خزر تا آذرماه ۱۴۰۲

حرکت نوسانی درآمدهای سیمان خزر تا آذرماه

سیمان خزر درآمدی که از فروش محصولات خود در آذرماه سال جاری شناسایی کرد در مقایسه با ماه گذشته کاهش ۱۰ درصدی را به دنبال داشت تا کماکان روند پرنوسان خود ادامه دهد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته نیز ۳۰ درصد افزایش درآمد را تجربه کرد. “سخزر” میزان در درآمد تجمیعی که از ابتدای سال مالی به دست آورده در مقایسه با مبلغ دوره مشابه سال گذشته ۳۸ درصد رشد را به همراه داشت.

حرکت نوسانی درآمدهای سیمان خزر تا آذرماه

این شرکت سیمانی در آذرماه از فروش «سیمان تیپ ۲ پاکتی» بیشترین درآمدزایی در این دوره را کسب کرد. میزان درآمد حاصل شده از فروش این محصول در بازار داخل کشور بالغ‌بر ۴۷ میلیارد تومان بود که نسبت به شهریورماه با کاهش ۱۳ درصدی را به دنبال داشت.

مقدار فروش محصولات سیمان خزر در آذرماه

سیمان خزر در آذرماه سال جاری ۸۷ هزار و ۵۵۹ تن از محصولات خود را در بازار داخلی توانست به فروش برساند، این در صورتی است که در سال مالی گذشته این شرکت سیمانی به‌طور متوسط در هر ماه ۱۰۰ هزار تن فروش را تجربه کرده بود، مقدار فروش “سخزر” در آذرماه نسبت به میانگین فروش ۸ ماه گذشته ۱۳ درصد اُفت داشت.

حرکت نوسانی درآمدهای سیمان خزر تا آذرماه

مقدار فروش ماهانه این شرکت سیمانی نسبت به آبان‌ماه نزدیک به ۱۳ درصد در بازار داخل کشور درصد کاهش پیدا کرد. سیمان تیپ ۲ پاکتی در بین محصولات سخزر عنوان پرفروش‌ترین را در اختیار دارد و ۵۸ درصد از سهم فروش را به خود اختصاص داده است.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x