۲ تیر ۱۴۰۳

توسعه صنایع و معادن کوثر رکورد زد؛

“کتوسعه” سال مالی خود را با موفقیت پشت سر گذاشت

۱۲ دی ۱۴۰۲

شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر از فروش محصولات خود به درآمد ۵۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
سال مالی

شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر از فروش محصولات خود به درآمد ۵۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

به گزارش بازاسهام نیوز، شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر با سرمایه ثبت شده ۱۰۷ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲ هزار و ۲۸۴ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری نشان داد که سال مالی خود را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

توسعه صنایع و معادن کوثر رکورد زد

میزان درآمدی شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر در آذرماه سال جاری

میزان درآمدی که شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر در نهمین ماه از سال جاری و آخرین ماه از سال مالی به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود؛ این شرکت معدنی از فروش محصولات خود به درآمد ۵۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۴ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۵۲ درصدی همراه بود، همچنین “کتوسعه” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۱۲ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۱۲۴ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

توسعه صنایع و معادن کوثر رکورد زد

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که “کتوسعه” در آذرماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای «سنگ‌چینی ازنا» بوده است که از فروش آن محصول به درآمدزایی ۱۹ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش «سنگ‌چینی ازنا» کسب کرد ۳۶ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

“کتوسعه” نرخ فروش این محصول را برابر با یک میلیون و ۲۵۵ هزار تومان اعلام کرد و همچنین این نرخ افزایش اندکی را به دنبال داشت. محصولات دیگری که توسط شرکت توسعه صنایع و معادن کوثر به فروش رسید عبارت‌اند از «گلدانی، بلوک، سنگ گوهره خرم‌آباد، جدول، سنگ‌فرش، سنگ بریده (فعالیت بازرگانی)، سنگ‌چینی قروه، سنگ دانه‌بندی ازنا و سنگ مرمر» که هر کدام از آن‌ها درآمدی را به خود اختصاص داده‌اند.

توسعه صنایع و معادن کوثر رکورد زد

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x