۱ مرداد ۱۴۰۳

عرضه ۵ ملک سازمان خصوصی‌سازی در بورس کالا

۱۰ آبان ۱۴۰۲

سازمان خصوصی‌سازی پس از پذیرش ۲۶ ملک خود در بورس کالای ایران، قرار است در ۲۴ آبان ماه پنج باب از این املاک که در خرم آباد واقع شده را در تالار املاک و مستغلات بورس کالا به فروش برساند.
سازمان خصوصی‌سازی

سازمان خصوصی‌سازی پس از پذیرش ۲۶ ملک خود در بورس کالای ایران، قرار است در ۲۴ آبان ماه پنج باب از این املاک که در خرم آباد واقع شده را در تالار املاک و مستغلات بورس کالا به فروش برساند.

به گزارش بازارسهام نیوز به نقل از ایرنا، براساس اطلاعیه‌های عرضه بورس کالای ایران، سازمان خصوصی‌سازی قرار است پنج دستگاه آپارتمان به پلاک‌های ثبتی ۷۸۵/ ۲۲۵۹ – ۷۸۰/ ۲۲۵۹ – ۷۷۷/ ۲۲۵۹ – ۷۷۶/ ۲۲۵۹ و ۷۷۵/ ۲۲۵۹ واقع در خرم آباد لرستان را در تالار املاک و مستغلات عرضه کند.

مهلت واریز بخش نقدی معادل ۶۰ درصد ارزش معامله به این شرح است؛ در مرحله اول خریدار باید ۱۰ درصد بخش نقدی را طی حداکثر ۱۰ روز کاری پس از انجام معامله واریز کند و در مرحله دوم ۹۰ درصد بخش نقدی طی حداکثر ۶۰ روز تقویمی پس از انجام معامله واریز می‌شود.

از این رو مهلت تسویه حداکثر ۶۰ روز تقویمی پس از انجام معامله در نظر گرفته شده و تاریخ تحویل ۳۰ روز تقویمی پس از مهلت ارایه سند تسویه خارج از پایاپای است.علاوه بر این مهلت و نحوه تقسیط و وثایق مورد نیاز که معادل ۴۰ درصد ارزش معامله است در ۱۲ قسط بوده و فاصله اقساط یک ماه و با نرخ کارمزد سالیانه ۲۳ درصد است.

سازمان خصوصی‌سازی ملک به پلاک ثبتی ۷۸۵/ ۲۲۵۹ که شامل یک دستگاه آپارتمان مسکونی به مساحت ۳۴۸ مترمربع عرصه و ۱۷۳.۶۹ مترمربع اعیان و قدمت بنا ۱۰ سال و دارای آسانسور دوتایی است را ۹ میلیارد ۳۸۰ میلیون تومان اعلام کرده است.

این سازمان ملک دیگری به پلاک ثبتی ۷۸۰/ ۲۲۵۹ که شامل یک دستگاه آپارتمان مسکونی به مساحت ۳۴۸ مترمربع عرصه و ۱۸۰.۴۱ مترمربع اعیان و طبقه پنجم و دارای آسانسور دوتایی است را ۹ میلیارد و ۷۶۰ میلیون تومان اعلام کرده است.

همچنین ملک به پلاک ثبتی ۷۷۷/ ۲۲۵۹ که شامل یک دستگاه آپارتمان مسکونی به مساحت ۳۴۸ مترمربع عرصه و ۱۷۳.۶۹ مترمربع اعیان و دارای آب و برق و گاز و تلفن مجزا، سیستم گرمایش و سرمایش هواساز و دارای پارکینگ و انباری است از سوی سازمان خصوصی‌سازی ۸ میلیارد و ۸۶۰ میلیون تومان اعلام شده است.

یک دستگاه آپارتمان مسکونی به پلاک ثبتی ۷۷۶/ ۲۲۵۹ به مساحت ۳۴۸ مترمربع عرصه و ۱۸۳.۶۸ مترمربع اعیان که ساختمان دارای اسکلت بتنی، کف سرامیک، پنجره‌های دو جداره، نمای داخلی دیوار پوش پی وی سی و نمای خارجی سنگ تراورتن است از سوی این سازمان ۹ میلیارد و ۵۶۰ میلیون تومان و آپارتمان مسکونی به پلاک ثبتی ۷۷۵/ ۲۲۵۹ به مساحت ۳۴۸ مترمربع عرصه و ۱۷۳.۶۹ مترمربع اعیان واقع در طبقه دوم واحد شمالی و دارای آسانسور دوتایی ۸ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

پذیرش این املاک پس از بررسی مدارک و مستندات در سیصد و نود و ششمین جلسه کمیته عرضه در ۱۷ مهر ماه در بازار فرعی بورس کالا مورد تصویب قرار گرفته است.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x