۲۹ خرداد ۱۴۰۳

حضور “زرفارما” در بزرگترین نمایشگاه صنعت داروی روسیه

۳۰ آبان ۱۴۰۲

بزرگترین نمایشگاه صنعت داروی روسیه (Pharmtech & Ingredients) از امروز سی‌ام آبان به مدت چهار روز در مسکو برگزار می‌شود.
زرفارما

بزرگترین نمایشگاه صنعت داروی روسیه (Pharmtech & Ingredients) از امروز سی‌ام آبان به مدت چهار روز در مسکو برگزار می‌شود.

به گزارش بازارسهام نیوز، بزرگترین نمایشگاه صنعت داروی روسیه (Pharmtech & Ingredients) از امروز سی‌ام آبان به مدت چهار روز در مسکو برگزار می‌شود.

شرکت زرفارما زیر مجموعه دارویی گروه صنعتی و‌ پژوهشی زر، نماینده جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه دارویی مسکو خواهد بود.

زرفارما در این نمایشگاه بخشی از اخرین نوآوری‌های این شرکت دانش بنیان را با معرفی محصولات جدید شامل مالتودکسترین گرید دارویی و انواع نشاسته‌های دارویی در نمایشگاه مسکو ارائه خواهد کرد.

نمایشگاه Pharmtech & Ingredients بزرگترین نمایشگاه تولیدکنندگان، تامین کنندگان مواد اولیه و تجهیزات، فن‌آوری‌های تولید وهمچنین خریداران صنعت داروسازی روسیه است.

در نمایشگاه امسال بیش از ۴۶۰ شرکت معتبر و فن‌آور صنعت دارو از ۲۳ کشور جهان شرکت خواهند کرد و آخرین دستاورد‌های دارویی خود را ارائه می‌کنند.

شرکت‌هایی از چین، هندوستان، بلاروس، ایتالیا، آلمان، ایران، سوئیس، ترکیه، اسپانیا، کرواسی، اردن، آمریکا و روسیه از حاضران در نمایشگاه امسال هستند.

بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات، مواد اولیه و فناوری‌های تولید دارو مسکو از روز سه‌شنبه سی‌ام آبان تا جمعه سوم آذر ۱۴۰۲ در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی Crocus این شهر و با ارائه آخرین دستاورد‌های کشورمان در زمینه تولید مواد اولیه انواع دارو برگزار می‌شود.

 

 

 

*بیشتر بخوانید:

خرید سهام گروه هتل‌های بین‌المللی رکسان توسط “سمگا” 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x