۲۹ خرداد ۱۴۰۳

از اواسط دی ماه؛

نسخه جدید درگاه برخط بازار مشتقه و ابزار‌های مالی بورس کالا منتشر می‌شود

۲۲ آذر ۱۴۰۲

رئیس اداره توسعه سامانه‌های ابزار‌های نوین مالی بورس کالای ایران از انتشار نسخه ۵.۶ درگاه برخط بازار مشتقه و ابزار‌های مالی بورس کالا از اواسط دی ماه خبر داد.
درگاه برخط بازار مشتقه

رئیس اداره توسعه سامانه‌های ابزار‌های نوین مالی بورس کالای ایران از انتشار نسخه ۵.۶ درگاه برخط بازار مشتقه و ابزار‌های مالی بورس کالا از اواسط دی ماه خبر داد.

به گزارش بازارسهام نیوز، مهشید کرد، رئیس اداره توسعه سامانه‌های ابزار‌های نوین مالی بورس کالا با بیان اینکه درگاه برخط بازار مشتقه و ابزار‌های نوین جهت دسترسی سریع و آسان سرمایه گذاران به سیستم‌های معاملاتی بازار‌های مشتقه و ابزار‌های نوین مالی در کنار امنیت بالا ایجاد شده است، اظهار کرد: این درگاه به گونه‌ای طراحی شده است که تمامی فرآیند‌های بازار مشتقه و ابزار‌های نوین مالی بورس کالا را پشتیبانی می‌کند.

وی با بیان اینکه یک سامانه جامع معاملاتی بر روی این سرویس‌ها قابل پیاده‌سازی است، ادامه داد: از این رو شرکت‌های OMS به عنوان ارائه دهنده خدمات برخط به کارگزاران باید نسبت به توسعه و به روزرسانی آن در اسرع وقت اقدام کنند و کارگزاران نیز پیگیر این مهم باشند.

قابلیت‌های نسخه جدید درگاه برخط بازارمشتقه

رئیس اداره توسعه سامانه‌های ابزار‌های نوین مالی بورس کالای ایران به قابلیت‌های نسخه جدید درگاه برخط بازار مشتقه و ابزار‌های مالی اشاره کرد و گفت: توسعه بازار گواهی سپرده کالایی، امکان توثیق گواهی سپرده به منظور استفاده از آن به صورت تضامین در اخذ موقعیت در بازار مشتقه و امکان انجام معاملات کاوردکال در بازار اختیار معامله که یکی از استراتژی‌های معاملات آپشن است، از جمله مزایای این نسخه جدید به شمار می‌آید.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x