۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

داروسازی ابوریحان رقم زد؛

تداوم روند صعودی “دابور”

۱۲ آذر ۱۴۰۲

عنوان پرفروش‌ترین محصول شرکت داروسازی ابوریحان را در آبان‌ماه محصولات مربوط به گروه شیاف با ۶۰ میلیارد تومان یدک می‌کشند.
داروسازی ابوریحان

عنوان پرفروش‌ترین محصول شرکت داروسازی ابوریحان را در آبان‌ماه محصولات مربوط به گروه شیاف با ۶۰ میلیارد تومان یدک می‌کشند.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت داروسازی ابوریحان با سرمایه ثبت شده ۱۸۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۲ هزار و ۳۹۲ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان‌ماه سال جاری نشان داد که همچنان خوب عمل می‌کند.

شرکت داروسازی ابوریحان

میزان درآمدی که شرکت داروسازی ابوریحان در هشتمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات خود در بازار داخلی و خارجی بود، “دابور” از فروش محصولات خود به درآمد ۱۴۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش یک‌درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۲۹ درصدی همراه بود، همچنین “دابور” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۸۷ ماهه از خود بر جای گذاشت؛ مانند سال گذشته بوده است.

شرکت داروسازی ابوریحان

گروه شیاف، پرفروش‌ترین محصول شرکت دارو سازی ابوریحان در آبان‌ماه

عنوان پرفروش‌ترین محصول شرکت دارو سازی ابوریحان را در آبان‌ماه محصولات مربوط به گروه شیاف با ۶۰ میلیارد تومان یدک می‌کشند، میزان درآمدی که از فروش این محصولات در هشتمین ماه از سال جاری به ثبت رسید تشکیل‌دهندة ۳۶ درصد از درآمد ماهانه به خود بوده است؛ نرخ فروش این محصول با افزایش قیمت، به مبلغ ۴ میلیون ۱۰۲ هزار تومان درازای هر یک هزار عدد رسید.

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x