۲ تیر ۱۴۰۳

ایران‌خودرو در آخرین ماه پاییز رقم زد؛

ثبات قابل قبول “خودرو” در درآمدزایی

۹ دی ۱۴۰۲

بیشترین تقاضای مشتریان شرکت ایران‌خودرو در آذرماه برای قطعات و لوازم بود که از فروش آن‌ها به درآمدزایی ۷ هزار و ۱۱۱ میلیاردتومانی رسیدند.
خودرو

بیشترین تقاضای مشتریان شرکت ایران‌خودرو در آذرماه برای قطعات و لوازم بود که از فروش آن‌ها به درآمدزایی ۷ هزار و ۱۱۱ میلیاردتومانی رسیدند.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت ایران‌خودرو با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار و ۱۶۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۸۷ هزار و ۴۵۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری نشان داد که به ثبات قابل قبولی در درآمدزایی رسیده است.

روند صعودی

میزان درآمد شرکت ایران‌خودرو در نهمین ماه از سال جاری

میزان درآمدی که شرکت ایران‌خودرو در نهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت خودروساز از فروش محصولات خود به درآمد ۲۵ هزار و ۴۹۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۲ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با کاهش همراه بود، همچنین “خودرو” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۹ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۲ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

روند صعودی

محصولات دیگری که توسط  ایران “خودرو” به فروش رسید

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که این خودروساز آبی‌پوش در آذرماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای قطعات لوازم بود که از فروش آن‌ها به درآمدزایی ۷ هزار و ۱۱۱ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش این محصولات کسب کرد ۲۸ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد. محصولات دیگری که توسط  ایران “خودرو” به فروش رسید عبارت است از رانا، دنا، گروه سمند، تارا، هایما و گروه پژو که دراین‌بین «گروه پژو» با کسب درآمد ۶ هزار و ۷۸۸ میلیاردتومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.

روند صعودی

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x