۸ خرداد ۱۴۰۳

“خودرو” به ثبات قابل قبولی در درآمدزایی رسید

۱۵ آذر ۱۴۰۲

شرکت ایران‌خودرو در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۳۱ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۸۰ درصدی روبه رو شد.
خودرو

شرکت ایران‌خودرو در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۳۱ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۸۰ درصدی روبه رو شد.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت ایران‌خودرو با سرمایه ثبت شده ۳۰ هزار و ۱۶۵ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۸۷ هزار و ۴۵۰ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری نشان داد که به ثبات قابل قبولی در درآمدزایی رسیده است.

شرکت ایران‌خودرو

درآمد ۲۴ هزار و ۸۴۹ میلیاردتومانی ایران‌خودرو

میزان درآمدی که شرکت ایران‌خودرو در هشتمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی و خارجی بود، این شرکت خودروساز از فروش محصولات خود به درآمد ۲۴ هزار و ۸۴۹ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۳۱ درصدی و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۸۰ درصدی همراه بود، همچنین “خودرو” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۸ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۵۶ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو بود.

شرکت ایران‌خودرو

بیشترین تقاضای مشتریان برای محصولات گروه پژو 

بر اساس گزارش فعالیت ماهانه‌ای که این خودروساز آبی‌پوش در آبان‌ماه از خود منتشر کرد بیانگر آن بود که بیشترین تقاضای مشتریان برای محصولات گروه پژو بود که از فروش آن‌ها به درآمدزایی ۶ هزار و ۸۶۲ میلیاردتومانی دست‌یافت و همچنین میزان درآمدی که در این دوره از فروش محصولا گروه پژو کسب کرد ۲۸ درصد از درآمد ماهانه را تشکیل می‌دهد.

محصولات دیگری که توسط ایران‌خودرو به فروش رسید عبارت است از رانا، دنا، گروه سمند، تارا، هایما و قطعات و لوازم که دراین‌بین «قطعات و لوازم» با کسب درآمد ۶ هزار و ۳۸۴ میلیاردتومانی بیشترین درآمدزایی را به همراه داشت.

شرکت ایران‌خودرو

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

“فرود” از درآمدزایی ماه گذشته خود عقب‌نشینی کرد

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x