۲۹ خرداد ۱۴۰۳

شرکت توسعه فن افزار توسن محقق ساخت؛

جهش ۸۸ درصدی “فن افزار”

۷ آذر ۱۴۰۲

درآمدی که "فن افزار" در این ماه محقق ساخته با رشد ۸۸ درصدی نسب به مهرماه و یک هزار و ۳۸۱ درصدی، معادل ۳۰۴ میلیارد تومانی نسبت به دوره مشابه سال گذشته همراه بوده است.
فن افزار

درآمدی که “فن افزار” در این ماه محقق ساخته با رشد ۸۸ درصدی نسب به مهرماه و یک هزار و ۳۸۱ درصدی، معادل ۳۰۴ میلیارد تومانی نسبت به دوره مشابه سال گذشته همراه بوده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت توسعه فن افزار توسن با سرمایه ثبت شده ۱۵۰ میلیارد تومانی و ارزش بازار یک هزار و ۸۰۰ میلیارد تومانی؛ در آخرین گزارش عملکرد ماهانه منتهی به آبان ماه خود از تحقق درآمد ۳۲۶ میلیارد تومانی خبر داد.

پرش ۸۸ درصدی

رشد ۸۸ درصدی “فن‌افزار” نسب به مهرماه

درآمدی که “فن افزار” در این ماه محقق ساخته با رشد ۸۸ درصدی نسب به مهرماه و یک هزار و ۳۸۱ درصدی، معادل ۳۰۴ میلیارد تومانی نسبت به دوره مشابه سال گذشته همراه بوده است و با نزدیک شدن به پایان دوره مالی این شرکت، شاهد عملکرد خوب آن هستیم. شایان ذکر است درآمد تجمیعی این شرکت نیز در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشه است.

پرش ۸۸ درصدی

سبد محصولات و خدماتی شرکت توسعه فن افزار، شامل هشت گروه می‌شود که مهمترین آن‌ها گروه محصولات پرداخت، گروه محصولات بانکی و تعمیر و نگهداری سخت افزاری بانکی است. گروه محصولات پرداخت با ۳۰۲ میلیارد و ۹۰۰ میلیون تومان، حدود ۹۴ درصد کل درآمد آبان ماه این شرکت را به خود اختصاص داده است.

پرش ۸۸ درصدی

گفتنی است گروه محصولات بانکی و تعمیر و نگهداری سخت افزاری بانکی “فن افزار” در مجموع ۱۷ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان درآمدزایی را به ثبت رسانده است.

 

 

 

بیشتر بخوانید:

“ارفع” بر مدار صعود قرار گرفت

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x