۲۹ خرداد ۱۴۰۳

در ۹ ماهه سال جاری تحقق یافت؛

جهش ۴۳ درصدی “فجهان” در نهمین‌ماه

۱۱ دی ۱۴۰۲

شرکت جهان فولاد سیرجان در دوره ۹ ماهه از فروش محصولات خود به درآمد ۱۱ هزار و ۸۲۶ میلیاردتومانی رسید.
فجهان

شرکت جهان فولاد سیرجان در دوره ۹ ماهه از فروش محصولات خود به درآمد ۱۱ هزار و ۸۲۶ میلیاردتومانی رسید.

به گزارش بازارسهام نیوز، شرکت مجتمع جهان فولاد سیرجان با سرمایه ثبت شده ۷ هزار و ۵۰۰ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۳۴ هزار و ۵۵۱ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آذرماه سال جاری نشان داد که روند صعودی‌اش پر قدرت است.

"فجهان"

میزان درآمد شرکت جهان فولاد سیرجان در نهمین ماه از سال جاری

میزان درآمدی که شرکت جهان فولاد سیرجان در نهمین ماه از سال جاری به سهام‌داران خود اعلام کرد مربوط به فروش محصولات تولیدی خود در بازار داخلی بود، این شرکت فولادی از فروش محصولات خود به درآمد یک هزار و ۶۳۲ میلیاردتومانی رسید. این شرکت در مقایسه با ماه گذشته با افزایش ۲۳ درصدی روبه‌رو شد و در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته با افزایش ۱۹ درصدی همراه بود، همچنین “فجهان” میزان درآمد تجمیعی که در این دوره ۹ ماهه از خود بر جای گذاشت با رشد ۴۳ درصدی نسبت به سال گذشته روبه‌رو شده است.

"فجهان"

“فجهان” در آذرماه ۲۰۱ هزار و ۸۹۲ تن محصول تولید کرد

“فجهان” در آذرماه ۲۰۱ هزار و ۸۹۲ تن محصول تولید کرد که موفق به فروش ۸۱ هزار و ۵۰۸ تن از محصولات تولیدی خود شد. مقدار فروش این شرکت نسبت به ماه گذشته با رشد ۳۰ درصدی همراه شد.

"فجهان"

عنوان پرفروش‌ترین محصول مجتمع جهان فولاد سیرجان را در آذرماه محصول «میلگرد» با ۸۱۷ میلیارد تومان یدک می‌کشد، میزان درآمدی که از فروش این محصول در نهمین ماه از سال جاری به ثبت رسید ۵۰ درصد از درآمد ماهانه را به خود اختصاص داد، نرخ فروش این محصول با کاهش قیمت، به مبلغ ۲۲ میلیون و ۳۰۵ هزار تومان درازای هر تن رسید. “فجهان” در آذرماه از دیگر محصولاتی همچون «شمش و گاز‌های صنعتی» در بازار داخل درآمد کسب کرد.

"فجهان"

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x