۳ مرداد ۱۴۰۳

با واگذاری به ارزش ۱۶۸ هزار میلیاردریال،

جفرافیای هلدینگ آینده پویا کوچک می‌شود

۲ آبان ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا از واگذاری تعدادی از بنگاه‌های زیرمجموعه این هلدینگ به ارزش ۱۶۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا از واگذاری تعدادی از بنگاه‌های زیر مجموعه این هلدینگ به ارزش ۱۶۸ هزار میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش سهام نیوز به نقل از هلدینگ آینده پویا، افشار فتح‌الهی در جلسه شورای معاونان و مدیران این هلدینگ با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب درباره خروج بانک‌ها از بنگاه‌داری، اظهار داشت: در این راستا طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده این هلدینگ تا پایان سال جاری بنا دارد تعدادی از بنگاه‌های زیرمجموعه خود به ارزش تقریبی ۱۶ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان را واگذار کند.

مدیرعامل شرکت مدیریت طرح و توسعه آینده پویا با اشاره به تعلق صددرصدی این شرکت به بانک ملی تصریح کرد: خروج از بنگاه‌داری در هلدینگ آینده پویا سرعت بیشتری می‌یابد‌.

فتح‌الهی با بیان اینکه ارزش‌آفرینی پایدار در شرکت‌های تابعه با رویکرد پرهیز از بنگاه‌داری از اهداف این هلدینگ است، ادامه داد: سیاست ما همانطور که در سخنان اخیر مدیرعامل بانک ملی مطرح شد، خروج از بنگاه‌داری، واگذاری اموال و دارایی‌های مازاد است.

وی در بخش دیگر سخنان خود با تاکید بر ضرورت رعایت هر چه بیشتر انضباط مالی در بخش‌های مختلف هلدینگ و شرکت‌های تابعه، خاطرنشان کرد: ارزشیابی عملکرد بخش‌های مختلف و شرکت‌های تابعه با قوت هرچه بیشتر ادامه دارد.

 

خبرنگار: علی گل گلاب

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x