۲۴ خرداد ۱۴۰۳

سرمایه‌گذاری ۶۰ هزار میلیارد ریالی “چادرملو” در طرح‌های توسعه‌ای

۲۵ آذر ۱۴۰۲

کچاد در 6 ماهه اول امسال بالغ بر 60 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در طرح های توسعه انجام داده است که برابر با کل سال 1401 بوده است.
تولید و فروش

کچاد در ۶ ماهه اول امسال بالغ بر ۶۰ هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در طرح های توسعه انجام داده است که برابر با کل سال ۱۴۰۱ بوده است.

به گزارش بازارسهام نیوز، در نخستین کنفرانس آنلاین پرسش و پاسخ سهامداران با مدیران شرکت معدنی و صنعتی چادرملو که به درخواست اداره نظارت بر ناشران گروه صنعتی و معدنی سازمان بورس و اوراق بهادار و تسویه وجوه برگزار شد، مدیر عامل کچاد ضمن اعلام این خبر به بیان عملکرد ۶ ماهه اول امسال در خصوص تولید و فروش شرکت پرداخت و گفت: چادرملو در نیمه نخست سال مالی جاری با درآمد مناسب ۲۷۰ هزار و ۷۰۶ میلیارد ریالی خود رکورد قابل توجهی به ثبت رساند.

این میزان در آمد نسبت به مدت مشابه سال ۱۴۰۱ که ۲۰۶ هزارو ۷۰۵میلیارد ریال بوده است بیانگر رشد ۳۲ درصدی درآمد این شرکت می باشد.

وی همچنین ضمن تشریح تولیدات ۶ ماهه چادرملو گفت: در تولید کنسانتره ۱۱ درصد، تولید گندله آهن ۵ درصد، تولید آهن اسفنجی ۱۹ درصد، و تولید شمش فولادی ۱۶ درصد افزایش تولید نسبت به برنامه پیش بینی شده محقق شده است و امیدواریم تا پایان سال از عملکرد قابل قبولی برخوردار باشیم .

پذیره نویسی حق تقدم استفاده نشده از ۲۱ آذر ماه قابل معامله شد

طاهر زاده با اشاره به آخرین وضعیت افزایش سرمایه کچاد از مبلغ ۱۹۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال به ۲۷۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال افزود: پذیره نویسی حق تقدم استفاده نشده از ۲۱ آذر ماه قابل معامله شد و حداکثر ظرف یکماه آتی ثبت افزایش سرمایه به مبلغ ۲۷۱ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال صورت خواهد پذیرفت، ضمن اینکه این شرکت برنامه افزایش سرمایه از محل مطالبات، آورده نقدی سهامداران و سود انباشته را جهت تامین بخشی از مخارج طرح های توسعه، جبران مخارج انجام شده بابت تحصیل سرمایه گذاری ها و افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر را در دستور کار دارد که امیدوار هستیم با حمایت سهامداران حقیقی و حقوقی این مهم تحقق یابد.

بر اساس همین گزارش در ادامه این نشست آنلاین، معاون مالی و سرمایه انسانی چادرملو نیز به بیان گزارش بررسی حسابرس مستقل مبنی بر مقبول و مطلوب بودن صورتهای مالی ۶ ماهه حسابرسی و همچنین شفافیت اطلاعات شرکت و افشای به موقع گزارشات در مهلت مقرر پرداخت.

سپس به سوالات سهامداران در خصوص طرح های توسعه، تدابیر اتخاذ شده به منظور تضمین تامین پایدار مواد اولیه، و سوالات مرتبط با فعالیت های چادرملو پاسخ داده شد.

گفتنی است در این کنفرانس، مدیر عامل، معاون مالی و سرمایه انسانی، معاون بازرگانی، معاون توسعه، مدیر مالی ، مدیر حسابرسی و مدیر امور سهام، مجامع و سرمایه گذاری و مستشار از اعضای هیات مدیره شرکت کردند.

 

 

 

# تولید و فروش

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x