۲ تیر ۱۴۰۳

هدف‌گذاری افزایش ۱۰۰ درصدی تولید در ثمسکن

۱۰ دی ۱۴۰۲

نشست فصلی مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن با معاونین، مدیران و پرسنل هلدینگ همزمان با تقارن شب یلدا و فصل پاییز در سالن اجتماعات برگزار گردید.
تولید در ثمسک
نشست فصلی مدیرعامل شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن با معاونین، مدیران و پرسنل هلدینگ همزمان با تقارن شب یلدا و فصل پاییز در سالن اجتماعات برگزار گردید.
به‌ گزارش بازارسهام نیوز به نقل از روابط عمومی شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن، «محمدرضا جواهری تفتی» ضمن ابراز خرسندی از تجدید دیدار گروهی ضمن اشاره به ملاقات های مستمر با کارکنان هلدینگ به صورت فردی و همچنین دیدار با کارکنان شرکت های تابعه در حاشیه بازدیدها از شرکت های تابعه گفت: تقارن این نشست فصلی با آیین شب یلدا سبب گردید بحث تکریم همکاران و خانواده آنها را یادآوری نمایم. این جشن و آیین ملی سبب نزدیکی خانواده‌ها و صله رحم که از تاکیدان دین اسلام است می‌شود و به این دلیل پراهمیت و از تلاش همکاران و خانواده آنها در این امر که باعث ایجاد محیط امن و کانون گرم خانواده است قدردانی میکنم.
تشریح جایگاه نیروی انسانی
محمدرضا جواهری تفتی با تشریح جایگاه نیروی انسانی ادامه داد: نیروی انسانی یکی از ارکان بسیار مهم و سرمایه اولیه هر کسب و کاری است و من برای داشتن چنین همکاران خوب ، ماهر و پرکاری از خداوند منان بسیار سپاسگزارم و حضور نیروهای پرتلاش در هلدینگ و شرکت‌های تابعه سرمایه‌ای است که از عوامل پیشرفت و فصل ممیز این شرکت با دیگر رقبای خود است. با توجه به استراتژی جدید شرکت و افزایش تولید در شرکت‌های تابعه به پشتوانه شما نیروهای خوش فکر بسیار خوش بین به افزایش محسوس تولید بر اساس پیش بینی‌ها و دست یافتن شرکت‌ها به بودجه مشخص شده در سبد تولید آنها هستیم.
جواهری تفتی همچنین با اشاره به اقدامات صورت گرفته از هدف گذاری افزایش ۱۰۰ درصدی تولید در ثمسکن با همان ظرفیت‌های سال گذشته در شرکت‌های تابعه خبر داد و ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت برای خانواده بزرگ گروه سرمایه گذاری مسکن ، خواستار تلاش بیشتر و مضاعف برای دستیابی به اهداف بالاتر و چشم انداز ثمسکن شد.
وی در پایان با تاکید بر سرعت در اجرا، استفاده از محصولات دانش بنیان و تکنولوژی های جدید در دوره جدید مدیریت از کلیه همکاران خواست تا با جدیت در این مسیر حرکت نمایند.
# تولید در ثمسکن

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x