۳ مرداد ۱۴۰۳

توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی فتح خرمشهر اقتصادی است

۵ مهر ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که خرمشهرها در پیش داریم، گفت: توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی یک خرمشهر از نظر اقتصادی است.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب که خرمشهرها در پیش داریم، گفت: توسعه فاز ۱۱ پارس جنوبی یک خرمشهر از نظر اقتصادی است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سهام نیوز به نقل از وزارت نفت، محسن خجسته‌مهر در آئین گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: امروز هرچه داریم از آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس است.

وی افزود: زمانی که جنگ تحمیلی آغاز شد و ما وارد دفاع مقدس شدیم، نهال نوشکفته‌ای بودیم که دشمنان فکر می‌کردند به‌راحتی می‌توانند ما را تهدید کنند و از پا دربیاورند. آنها دچار اشتباه محاسباتی شدند و نمی‌دانستند این انقلاب خدایی است و زمانی متوجه شدند که امکان فرار وجود نداشت و باید می‌ماندند تا سرکوب و پشیمان شوند.

مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران اظهار کرد: حافظه تاریخی مردم ایران ارزشمند و قوی است و ذهن تحلیلگر آنها ذهنی پویاست و خوب درک می‌کنند و می‌دانند همه موفقیت‌هایی که اکنون شاهد آن هستیم از آموزه‌های هشت سال دفاع مقدس است.

خجسته‌مهر با بیان اینکه آنان که رفتند بزرگی و عزت را برای مردم ایران به ارمغان آوردند، افزود: اگر امروز هستیم و حرفی برای گفتن داریم به برکت خون شهداست.

وی با اشاره به اینکه امروز در همه زمینه‌های اقتصادی، نظامی، سیاسی و اجتماعی حرفی برای گفتن داریم، تصریح کرد: این اقتدار و قدرت به‌دلیل سختی‌هایی است که در گذشته به‌ویژه در هشت سال دفاع مقدس گذراندیم.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x