۲ تیر ۱۴۰۳

شاخص بورس ۱۲۹۳ واحد کاهش یافت

۲۱ آذر ۱۴۰۲

بازار سرمایه به روند کم‌نوسان خود در هفته اخیر ادامه داد؛ به طوری که امروز شاخص کل بورس ۱۲۹۳ واحد کاهش یافت و به عدد دو میلیون و ۱۶۱ هزار واحد رسید.
نمادهای فولاد

بازار سرمایه به روند کم‌نوسان خود در هفته اخیر ادامه داد؛ به طوری که امروز شاخص کل بورس ۱۲۹۳ واحد کاهش یافت و به عدد دو میلیون و ۱۶۱ هزار واحد رسید.

به گزارش بازارسهام نیوز، بورس اوراق بهادار تهران امروز نیز همانند سه روز کاری گذشته با ثبات نسبی همراه بود؛ به طوری که پس از رشد اندک ۱۴۸۷ واحد روز گذشته، امروز ۱۲۹۳ واحد افت کرد و شاخص کل به ۲ میلیون و ۱۶۱ هزار و ۲۶۶ واحد رسید.

در مقابل، شاخل کل هم‌وزن ۱۹۹۴ واحد افزایش یافت و در پایان معاملات در عدد ۷۵۲ هزار و ۱۱۹ واحد ایستاد.

امروز ۳۷۸ هزار و ۷۰۰ معامله به ارزش ۵۵۵۶ میلیارد تومان انجام شد که تقریبا با میزان معاملات ۵۵۰۵ میلیارد تومان روز گذشته در یک محدوده قرار داشت.

اخابر، حکشتی، شپنا و فارس بیشترین تاثیر را بر شاخص داشتند که به جز اخابر، سایر نمادها منفی شدند. شیران، ثشاهد، ثبهساز، خگستر و وبصادر نیز به ترتیب نمادهای پرتراکنش بورس اوراق بهادار تهران بودند.

شاخص کل فرابورس نیز امروز ۷۰ واحد کاهش یافت که رقم ناچیزی محسوب می‌شود و به عدد ۲۶ هزار و ۲۶۶ واحد رسید. در فرابورس ۲۳۹ هزار و ۷۴ معامله به ارزش ۴۵۷۲ میلیارد تومان صورت گرفت.

انتخاب، کگهر، آریا، زاگرس و هرمز از نمادهای تاثیرگذار و کرومیت، کرمان، فصبا، ثغرب و کمرجان از نمادهای پرتراکنش فرابورس بودند.

بازار سرمایه پس از رشدی که از یکشنبه دو هفته قبل آغاز کرد و تا چهارشنبه هفته گذشته ادامه یافته بود، از ابتدای هفته جاری به ثبات رسیده و نوسانات اندکی را پشت سر گذاشته است.

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x