۸ خرداد ۱۴۰۳

“بهروز خدارحمی” سرپرست جدید تامین سرمایه تمدن شد

۱۳ آذر ۱۴۰۲

با نظر سهامداران «بهروز خدا رحمی» به عنوان سرپرست جدید شرکت تامین سرمایه تمدن معرفی شد.
بهروز خدارحمی

با نظر سهامداران «بهروز خدا رحمی» به عنوان سرپرست جدید شرکت تامین سرمایه تمدن معرفی شد.

به گزارش بازارسهام نیوز، مراسم تودیع علی بیگ زاده و معارفه بهروز خدارحمی سرپرست جدید شرکت تامین سرمایه تمدن دیروز یکشنبه دوازدهم آذرماه ۱۴۰۲ با حضور علی قاسمی عضو هیات مدیره، حسن بختیاری عضو هیات عامل بانک توسعه صادرات، یزدان سیف، عضو هیات عامل بانک شهر معاونین و مدیران شرکت تامین سرمایه تمدن برگزار شد.

در مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل شرکت سرمایه تمدن، علی قاسمی، عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران ضمن تبریک پیوستن بهروزخدارحمی به ساختار مدیریتی شرکت تامین سرمایه تمدن، گفت: حضور خدارحمی به عنوان یکی از مدیران با سابقه در عرصه بازار سرمایه، زمینه افزایش تعامل بین دو بانک توسعه صادرات ایران و بانک شهر رابیش از پیش فراهم خواهد کرد.

علی قاسمی با اشاره به برنامه های بانک مرکزی در حوزه انتشار و ضمانت انواع اوراق افزود: شرکت تامین سرمایه تمدن به عنوان یکی از شرکت های شاخص کشور در عرصه تامین مالی، می تواند در راستای دستیابی به اهداف کلان اقتصادی، به ویژه کنترل تورم نقش بسزایی داشته باشد.

شرکت تامین سرمایه تمدن اولین و تنها شرکت تامین سرمایه دانش بنیان در کشور

عضو هیات مدیره بانک توسعه صادرات ایران گفت: شرکت تامین سرمایه تمدن اولین و تنها شرکت تامین سرمایه دانش بنیان در کشور است که تعامل خوبی با حوزه های دانش بنیان، معاونت علمی وفناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی دارد که پیوستن خدارحمی به گروه مدیریتی شرکت تامین سرمایه تمدن می تواند به تداوم نقش موثر این شرکت در حوزه تامین مالی شرکت های دانش بنیان کمک کند.

علی قاسمی از خدمات و دستاوردهای ارزنده علی بیگ زاده نیز قدردانی و در ادامه تصریح کرد: غنای بازار سرمایه مرهون عمق و تخصص مدیران فعال در این عرصه است و بی تردید جایگاه فعلی شرکت تامین سرمایه تمدن مدیون حضور مدیران خبره و کارآمد و متواضعی چون دکتر بیگ زاده است.

همچنین در این مراسم، حسن بختیاری عضو هیات عامل بانک توسعه صادرات ایران، بر حمایت همه جانبه بانک توسعه صادرات ایران از همه مدیران عامل شرکت تامین سرمایه تمدن از آغاز تا امروزتاکید کرد و در ادامه گفت: خدارحمی، نامی شناخته شده و معتبر در عرصه بازارهای مالی کشور است که با توجه به سابقه همکاری ایشان با بانک توسعه صادرات، هم آفزایی شایسته بین تامین سرمایه تمدن ، بانک توسعه صادرات ایران و بانک شهر شکل خواهد گرفت.

حسن بختیاری در پایان افزود: تعامل یک بانک تجاری، یک بانک توسعه ای و یک نهاد سرمایه گذاری، ترکیب قوی و تاثیرگذاری را در عرصه اقتصادی کشور خواهد گذاشت.

استفاده از ظرفیت های بزرگ در حوزه مدیریت بازار سرمایه

در این مراسم یزدان سیف، عضو هیات عامل و معاون امور شرکت های بانک شهر از حضور بهروز خدارحمی در کرسی مدیریت عامل شرکت تامین سرمایه تمدن اظهار خشنودی کرد و در ادامه گفت: استفاده از ظرفیت های بزرگ در حوزه مدیریت بازار سرمایه می تواند در ایجاد یک زنجیره قوی تامین مالی کمک کننده باشد.

خدارحمی نیز ضمن تشکر از مدیران حاضر در جلسه گفت: بازار سرمایه همواره از فراز و نشیب های برخوردار بوده و رشد و ارتقای این بازار نیز در چنین بزنگاه هایی صورت می گیرد؛ امروز نیز شاهد چنین وضعیتی در بازار هستیم و می توانیم با استفاده از فرصت های پیش رو سهم تامین مالی تمدن از بازار سرمایه را افزایش دهیم.

وی به موفقیت های ارزشمند بیگ زاده در تامین سرمایه تمدن اشاره ودر ادامه عنوان کرد: ظرفیت شرکت تامین سرمایه تمدن نشان می دهد که نه تنها عملکرد قبلی قابل دفاع است بلکه رشد چند برابری نیز دراین نهاد را خواهیم دید.

بهروز خدارحمی از مدیران نام آشنای بازار سرمایه کشور، دانش آموخته حسابداری دانشگاه علامه و استادیار دانشگاه تربیت مدرس تهران از سال ۱۳۹۲ تا کنون است. همچنین نگارش دهها مقاله علمی در حوزه بازار پول و سرمایه بخش دیگری از سوابق علمی ایشان به شمار می آید.

از سوابق اجرایی ایشان قبل از پذیرش سکانداری تمدن می توان به دبیرکلی کانون نهادهای سرمایه گذاری ایران، مدیرعاملی گروه مالي سپهرصادرات، عضو هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری خوارزمی و مشاور مالی در ده ها شرکت و نهاد پولی بانکی دیگر اشاره کرد.

 

منبع: مدیریت ارتباطات و رسانه شرکت تامین سرمایه تمدن

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x