۲ تیر ۱۴۰۳

بانک سینا از رکورد خود گفت؛

تحقق درآمد ۹۱۳میلیاردتومانی “وسینا” از بخش تسهیلات اعطایی

۱۲ دی ۱۴۰۲

بانک سینا در نهمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۹۱۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.
بخش‌های تسهیلات اعطایی

بانک سینا در نهمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۹۱۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد.

به گزارش بازارسهام نیوز، بانک سینا با سرمایه ثبت شده ۲ هزار و ۵۳۸ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۹ هزار و ۹۳۵ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی و کارمزد درآمد کسب کند.

بانک سینا در نهمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۹۱۳ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در آذرماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد ۱۴ درصد رشد را نسبت به ماه گذشته و ۵۰ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی “وسینا” در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۳۳ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

عمده‌ترین درآمد “وسینا” در آذرماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۷۲۱ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک سینا از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۷۹ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در آذرماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «فروش اقساطی» و «بدهکاران بابت اعتبارات اسنادی پرداخت شده» با ۸۶ و ۳۸ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۹ و ۴ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

 

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x