۲۴ خرداد ۱۴۰۳

۵۱ درصد از تسهیلات اعطایی “وتجارت” از مرابحه

۲۷ آذر ۱۴۰۲

عمده‌ترین درآمد بانک تجارت در آبان ماه از «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۳ هزار و ۶ میلیارد تومان بود.
وتجارت

عمده‌ترین درآمد بانک تجارت در آبان ماه از «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۳ هزار و ۶ میلیارد تومان بود.

به گزارش بازارسهام نیوز، بانک تجارت با سرمایه ثبت شده ۲۲ هزار و ۳۹۳ میلیاردتومانی و ارزش بازار ۵۲ هزار و ۶۸۹ میلیاردتومانی، در گزارش فعالیت ماهانه منتهی به آبان ماه سال جاری که در سامانه کدال منتشر کرد توانست از بخش‌های تسهیلات اعطایی، سپرده‌گذاری، اوراق بدهی، سرمایه‌گذاری‌ها و کارمزد درآمد کسب کند.

بانک تجارت

درآمد بانک تجارت در هشتمین ماه از سال جاری

بانک تجارت ایران در هشتمین ماه از سال جاری از بخش تسهیلات اعطایی خود به درآمد ۵ هزار و ۸۹۵ میلیاردتومانی دست پیدا کرد. میزان درآمدی که این بانک در آبان ماه از بخش نام‌برده شناسایی کرد کاهش را نسبت به ماه گذشته و ۳۱ درصد رشد را نسبت به دوره مشابه سال گذشته نشان می‌دهد، از ابتدای سال مالی تاکنون نیز میزان درآمد تجمیعی این بانک در مقایسه با دوره مشابه سال گذشته ۴۵ درصد افزایش را در کارنامه خود به ثبت رساند.

مرابحه درآمدزا‌ترین بخش از تسهیلات اعطایی

عمده‌ترین درآمد “وتجارت” در آبان‌ماه متعلق به «مرابحه» و مبلغ به ثبت رسیده در این بخش برابر با ۳ هزار و ۶ میلیارد تومان بود. درآمدی که بانک تجارت از بخش «مرابحه» به همراه داشت ۵۱ درصد از کل درآمد‌های شناسایی‌شده در آبان‌ماه را به خود اختصاص داد. از دیگر بخش‌های درآمدزا از قسمت تسهیلات اعطایی می‌توان به «مشارکت مدنی» و «فروش اقساطی» با ۷۹۴ و ۷۲۲ میلیارد تومان اشاره کرد. بخش‌های نام‌برده نیز ۱۴ و ۱۲ درصد از کل درآمد ماهانه را در اختیار داشته‌اند.

مرابحه درآمدزا‌ترین بخش از تسهیلات اعطایی

 

 

 

 

 

بیشتر بخوانید:

ثبت رکورد یک‌هزار و ۷۲ میلیارد تومانی حق بیمه صادره “ملت”

برچسب‌ها

گزارش و یادداشت
گفتگو
روی خط
چند رسانه ای
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x